Results 1 to 4 of 4

Thread: [ByM] Cod Mod Vip [V5]

Super Moderator milutinke's Avatar

[ByM] Cod Mod Vip [V5]

[ByM] Cod Mod Vip [v5]
    Verzija: 5.0
    Autor: Milutinke (ByM)

Opis:
    NAPOMENA: TEKST JE KOPIRAN IZ TEME SA DRUGOG FORUMA GDE SAM POSTAVIO OVAJ PLUGIN JOS ODAVNO!
    I konacno, posle skoro 2 godine (jos 10 dana pa ce biti 2 god.) konacno sam resio da objavim novu verziju ovog plugina. Mnogi od vas su cekali na ovaj dan i mislili da nikada nece doci (Dodig), ali eto dosao je
    Bilo je mnogo obecanja kako cu objaviti ovaj projekat koji se razvukao, plugin je od v3 napravljen u jos 37 verzija od kojih ni jedna nije obljavljena, a konacna koja je kodirana od 0, vrhunski optimizovana je v5.0
    [Sledeci deo je iz posta za Ultra Vip posto je ovaj plugin fakticki editovan moj drugi plugin Ultra Vip]:
    Kao sto naslov kaze radi se o Vip pluginu, ali ne o bilo kakvom pluginu, nego o veoma dobro
    optimizovanom pluginu u koga sam ulozio vecinu mog zanja stecenog godinama, koji trosi malo RAM-a i CPU memorije i koji ima veoma razvijen api
    Da vas ne bih vise davio sa ovime da predjemo na opis plugina.
    Plugin ima svoj direktorijum sa podesavanjima i datotekom u koju de dodaju vipovi (Vipovi.ini) u cstrike/addons/amxmodx/configs/, ime foldera je Cod_Vip_V5
    Sva podesavanja nalaze se u: Podesavanja.cfg, sadrzaj te datoteke mozete videti na: http://pastebin.com/HK7Sae0n
    U Vipovi.ini se dodaju vipovi.
    Kako dodati vipa?
    Evo par primera kako dodati vipa:
    Code:
    "STEAM_0:0:19236101254" "LozinkaOvde" 
    "milutinke" "LozinkaOvde"
    "24.23.56.13" "LozinkaOvde"
    NAPOMENA:
    Plugin zahteva da u vas Cod Mod ubacite 2 nativa bez kojih ne funkcionise.
    Ako nemate Source kod od Cod Mod nemojte ubacivati ovaj plugin.

Komentar linije su sa znakovima: // i ;
    Plugin svake runde osvezava (Reloaduje) listu vipova, tako da ne morate da koristite komandu za reload ali ipak sam je uveo (Pogledaj Komande dole)
    Plugin sadrzi:
    - Dodatna energija na pocetku (Spawnu)
    - Dodatni stit na pocetku (Spawnu)
    - Dodatne pare na pocetku (Spawnu)
    - Dodatna energija za ubistvo
    - Dodatna energija za Head Shot
    - Dodatni stit za ubistvo
    - Dodatni stit za Head Shot
    - Dodatno iskustvo za ubistvo
    - Dodatno iskustvo za Head Shot
    - Dodatno iskustvo za Plant i Defuse C4 (Premium verzija ima)
    - Vip Chat ( Premium Verzija )
    - Dodatno iskustvo kada spasi taoca (Premium verzija)
    - Davanje vipova igracu pomocu menija (Premium Verzija)
    - Dodatne pare za ubistvo
    - Dodatne pare za Head Shot
    - Dodatni fragovi za ubistvo
    - Dodatni fragovi za Head Shot
    - Dodatne pare za spasavanje taoca (Po taocu)
    - Dodatne pare za Postavljanje ili Demontiranje C4 Bombe
    - Ako igrac provede odradjen broj sati na serveru dobija vipa besplatno (Cvar: vip_meri_vreme i sati_za_vipa)
    - Vip ima VIP tag u Tabeli sa skorovima
    - Igraci mogu videti online vipove komandom: /vips
    - Igraci mogu da kupe loto tiket pomocu koga mogu da dobiju Vipa (Cena Loto tiketa odredjuje se cvarom: vip_cena_tiketa )
    - Vip ima Bunny Hop
    - Vip-u se ne skida energija kada padne sa velike visine
    - Vip-u se oboji ekran kada ubije nekog, pogine, i demontira/postavi C4
    - Vip ito moze imati beskonacnu municiju (3 Moda)
    - Vip ima vise skokova
    - Vip nanosi dodatno ostecenje (Dmg)
    - Kada vip puca puska mu ne trza
    - Vip dobija bombe na pocetku (Spawnu)
    - Vip je otporan na Head Shot, He i noz
    - Vip brze reloaduje pusku
    - Vip vidi ne vidljive
    - Kada vip udje na server ostalim igracima izadje obavestenje da je usao na server

- Vip moze da bira kako ce mu izgledati noz (Nozevi se registruju preko api-a)
    - Vip ima poseban Shop (Prodavnicu/Pomagala), itemi/pimagala se dodaju preko api-a

Stvari koje mozda budu u Premium Verziji (U zavisnosti od vaseg zahteva, tj. po dogovoru):
    - Davanje vipova na odredjen vremenski period
    - Vip model

Plugin je za sad preveden na Srpski i Engleski (Uskoro ce biti preveden na: Ruski, Rumunski, Srpski (Cirilica), Bugarski, Arapski, Francuski i Nemacki
    Posto mi je vise dosadilo da pisem ovu temu dopunicu je sutra :P
    Uglavnom plugin je testiran i radi valjano, ako sam nesta propustio i napravio gresku javite ovde u temi da popravim

PS: Nadam se da niste ocoraveli od ovolikog fonta xD

Komande:
    daj_vipa <Nick | Steam ID | IP | #User ID > <Lozinka> <Razlog> - Daje igracu vipa
    osvezi_vipove - Osvezava listu vipova
    ko_su_vipovi - Ispisuje listu vipova u konzoli

Cvarovi:
    Sve cvarove mozete videti na: http://pastebin.com/HK7Sae0n

API:
    Code:
    native cod_da_li_je_vip( id )
    native cod_daj_vipa( id, Dodavac, Nasta, const LozinkaIgraca[ ], const Razlog[ ] )
    native cod_vip_registruj_pomagalo( const Ime[], Cena )
    native cod_otvori_vip_meni( id )
    native cod_otvori_prodavnicu( id )
    native cod_vip_kupi_pomagalo( id, IdPomagala )
    native cod_vip_id_pomagala( const ImePom[ ] )
    native cod_vip_registruj_noz( const Ime[], const Model[] )
    native cod_vip_daj_noz( id, IdNoza )
    native cod_vip_id_noza( const ImeNoza2[ ] )

forward cod_vip_pomagalo_izabrano( id, IdPomagala )
    forward cod_vip_je_usao( id )
    forward cod_vip_je_izasao( id )
    forward cod_vip_se_spawnovao( id )
    forward cod_vip_je_ubio_nekog( id )
    forward cod_vip_je_ubijen( id )
    forward cod_vip_je_postavio_c4( id )
    forward cod_vip_je_demontirao_c4( id )
    forward cod_vip_je_spasio_taoca( id )
    forward cod_vip_noz_izabran( id, IdNoza )
    Instalacija:
    U vas mod morate dodati sledeci kod (Obavezno inace plugin nece funkcionisati):
    Code:
    public plugin_natives( ) {
    	register_native( "cod_iskustvo_igraca", "NativeIskustvoIgraca", 1 );
    	register_native( "cod_podesi_iskustvo_igraca", "NativePodesiIskustvoIgraca", 1 );
    }

public NativeIskustvoIgraca( id )
    	return iskustvo_igraca[ id ];

public NativePodesiIskustvoIgraca( id, Broj )
    	return iskustvo_igraca[ id ] = Broj;
    Changelog:
    Code:
    v2   - 21.04.2013  - Objavljen Plugin
    v3   - 17.06.2013  - Dodato jos mogucnosti za vipa i poravljen bug sa ucitavanjem vipova na ip i optimizovani delovi koda
    v5   - 7.06.2015   - Uradjen novi plugin od 0, vrhunski optimizovan i dodato mnogo mogucnosti

Download:
    Get INC (Nije htelo da ga doda u attachmentu pa sam okacio link)

GET AMXX:
    Attached Files Attached Files

Banned

Re: [ByM] Cod Mod Vip [V5]

lol, ovo je do sada najbolji vip, bravo milutinke

Kaplar

Code:
    Quote Originally Posted by milutinke View Post
    [ByM] Cod Mod Vip [v5] Verzija: 5.0 Autor: Milutinke (ByM)
    Opis: NAPOMENA: TEKST JE KOPIRAN IZ TEME SA DRUGOG FORUMA GDE SAM POSTAVIO OVAJ PLUGIN JOS ODAVNO! I konacno, posle skoro 2 godine (jos 10 dana pa ce biti 2 god.) konacno sam resio da objavim novu verziju ovog plugina. Mnogi od vas su cekali na ovaj dan i mislili da nikada nece doci (Dodig), ali eto dosao je :D Bilo je mnogo obecanja kako cu objaviti ovaj projekat koji se razvukao, plugin je od v3 napravljen u jos 37 verzija od kojih ni jedna nije obljavljena, a konacna koja je kodirana od 0, vrhunski optimizovana je v5.0 [Sledeci deo je iz posta za Ultra Vip posto je ovaj plugin fakticki editovan moj drugi plugin Ultra Vip]: Kao sto naslov kaze radi se o Vip pluginu, ali ne o bilo kakvom pluginu, nego o veoma dobro optimizovanom pluginu u koga sam ulozio vecinu mog zanja stecenog godinama, koji trosi malo RAM-a i CPU memorije i koji ima veoma razvijen api :D Da vas ne bih vise davio sa ovime da predjemo na opis plugina. Plugin ima svoj direktorijum sa podesavanjima i datotekom u koju de dodaju vipovi (Vipovi.ini) u cstrike/addons/amxmodx/configs/, ime foldera je Cod_Vip_V5 Sva podesavanja nalaze se u: Podesavanja.cfg, sadrzaj te datoteke mozete videti na: http://pastebin.com/HK7Sae0n U Vipovi.ini se dodaju vipovi. Kako dodati vipa? Evo par primera kako dodati vipa:
    Code:
    "STEAM_0:0:19236101254" "LozinkaOvde" 
    "milutinke" "LozinkaOvde"
    "24.23.56.13" "LozinkaOvde"
    NAPOMENA: Plugin zahteva da u vas Cod Mod ubacite 2 nativa bez kojih ne funkcionise. Ako nemate Source kod od Cod Mod nemojte ubacivati ovaj plugin. Komentar linije su sa znakovima: // i ; Plugin svake runde osvezava (Reloaduje) listu vipova, tako da ne morate da koristite komandu za reload ali ipak sam je uveo (Pogledaj Komande dole) Plugin sadrzi: - Dodatna energija na pocetku (Spawnu) - Dodatni stit na pocetku (Spawnu) - Dodatne pare na pocetku (Spawnu) - Dodatna energija za ubistvo - Dodatna energija za Head Shot - Dodatni stit za ubistvo - Dodatni stit za Head Shot - Dodatno iskustvo za ubistvo - Dodatno iskustvo za Head Shot - Dodatno iskustvo za Plant i Defuse C4 (Premium verzija ima) - Vip Chat ( Premium Verzija ) - Dodatno iskustvo kada spasi taoca (Premium verzija) - Davanje vipova igracu pomocu menija (Premium Verzija) - Dodatne pare za ubistvo - Dodatne pare za Head Shot - Dodatni fragovi za ubistvo - Dodatni fragovi za Head Shot - Dodatne pare za spasavanje taoca (Po taocu) - Dodatne pare za Postavljanje ili Demontiranje C4 Bombe - Ako igrac provede odradjen broj sati na serveru dobija vipa besplatno (Cvar: vip_meri_vreme i sati_za_vipa) - Vip ima VIP tag u Tabeli sa skorovima - Igraci mogu videti online vipove komandom: /vips - Igraci mogu da kupe loto tiket pomocu koga mogu da dobiju Vipa (Cena Loto tiketa odredjuje se cvarom: vip_cena_tiketa ) - Vip ima Bunny Hop - Vip-u se ne skida energija kada padne sa velike visine - Vip-u se oboji ekran kada ubije nekog, pogine, i demontira/postavi C4 - Vip ito moze imati beskonacnu municiju (3 Moda) - Vip ima vise skokova - Vip nanosi dodatno ostecenje (Dmg) - Kada vip puca puska mu ne trza - Vip dobija bombe na pocetku (Spawnu) - Vip je otporan na Head Shot, He i noz - Vip brze reloaduje pusku - Vip vidi ne vidljive - Kada vip udje na server ostalim igracima izadje obavestenje da je usao na server - Vip moze da bira kako ce mu izgledati noz (Nozevi se registruju preko api-a) - Vip ima poseban Shop (Prodavnicu/Pomagala), itemi/pimagala se dodaju preko api-a Stvari koje mozda budu u Premium Verziji (U zavisnosti od vaseg zahteva, tj. po dogovoru): - Davanje vipova na odredjen vremenski period - Vip model Plugin je za sad preveden na Srpski i Engleski (Uskoro ce biti preveden na: Ruski, Rumunski, Srpski (Cirilica), Bugarski, Arapski, Francuski i Nemacki Posto mi je vise dosadilo da pisem ovu temu dopunicu je sutra :P Uglavnom plugin je testiran i radi valjano, ako sam nesta propustio i napravio gresku javite ovde u temi da popravim :D PS: Nadam se da niste ocoraveli od ovolikog fonta xD
    Komande: daj_vipa <Nick | Steam ID | IP | #User ID > <Lozinka> <Razlog> - Daje igracu vipa osvezi_vipove - Osvezava listu vipova ko_su_vipovi - Ispisuje listu vipova u konzoli Cvarovi: Sve cvarove mozete videti na: http://pastebin.com/HK7Sae0n API:
    Code:
    native cod_da_li_je_vip( id )
    native cod_daj_vipa( id, Dodavac, Nasta, const LozinkaIgraca[ ], const Razlog[ ] )
    native cod_vip_registruj_pomagalo( const Ime[], Cena )
    native cod_otvori_vip_meni( id )
    native cod_otvori_prodavnicu( id )
    native cod_vip_kupi_pomagalo( id, IdPomagala )
    native cod_vip_id_pomagala( const ImePom[ ] )
    native cod_vip_registruj_noz( const Ime[], const Model[] )
    native cod_vip_daj_noz( id, IdNoza )
    native cod_vip_id_noza( const ImeNoza2[ ] )

forward cod_vip_pomagalo_izabrano( id, IdPomagala )
    forward cod_vip_je_usao( id )
    forward cod_vip_je_izasao( id )
    forward cod_vip_se_spawnovao( id )
    forward cod_vip_je_ubio_nekog( id )
    forward cod_vip_je_ubijen( id )
    forward cod_vip_je_postavio_c4( id )
    forward cod_vip_je_demontirao_c4( id )
    forward cod_vip_je_spasio_taoca( id )
    forward cod_vip_noz_izabran( id, IdNoza )
    Instalacija: U vas mod morate dodati sledeci kod (Obavezno inace plugin nece funkcionisati):
    Code:
    public plugin_natives( ) {
    	register_native( "cod_iskustvo_igraca", "NativeIskustvoIgraca", 1 );
    	register_native( "cod_podesi_iskustvo_igraca", "NativePodesiIskustvoIgraca", 1 );
    }

public NativeIskustvoIgraca( id )
    	return iskustvo_igraca[ id ];

public NativePodesiIskustvoIgraca( id, Broj )
    	return iskustvo_igraca[ id ] = Broj;
    Changelog:
    Code:
    v2   - 21.04.2013  - Objavljen Plugin
    v3   - 17.06.2013  - Dodato jos mogucnosti za vipa i poravljen bug sa ucitavanjem vipova na ip i optimizovani delovi koda
    v5   - 7.06.2015   - Uradjen novi plugin od 0, vrhunski optimizovan i dodato mnogo mogucnosti
    Download: Get INC (Nije htelo da ga doda u attachmentu pa sam okacio link) GET AMXX:
    Kako da ga stavim u svoj mod ako mozes detaljnije da objasnis?

Zastavnik

Quote Originally Posted by N'k-NARATA View Post
    Code:

Kako da ga stavim u svoj mod ako mozes detaljnije da objasnis?

Javi se na PM da ti Pomognem..