Results 1 to 3 of 3

Thread: [ByM] Cod Mw by Milutinke (ByM) - v6.2.4b (FULL MOD + SMA) - FREE

Super Moderator milutinke's Avatar

[ByM] Cod Mw by Milutinke (ByM) - v6.2.4b (FULL MOD + SMA) - FREE

Pozdrav, potrudicu se da budem kratak koliko god to bilo moguce, molio bih vas da procitate ceo tekst, hvala.
    Svima dobro poznati Tomislav ,,Toma" Zivkovic je od mene kupio ovaj mod (+SMA), danas je odlucio da ga podeli svima okolo iako mu to nisam dozvolio.
    Posto je sebe stavio za autora u tom modu odlucio sam da ovde dam novu, unapredjenu i ispravnu verziju moda sa mojim autorskim potpisom, posto je on tu verziju moda menjao.
    Mod je radjen na osnovu visegodisnjih iskustava, optimizovan je i radjen je dugo vremena.
    Da kazrem odmah, imam svoju privatnu verziju koja je mnogo bolja, nju nisam prodavao nikome i zadrzacu je za sebe.
    Ovaj kod sam namerno de-optimizovao jer sam ga dao u javnost, ali je i dalje bolji od svih klepacina koje cirkulisu okolo.
    Mod je radjen da bude modularan i da se jako brzo i lako menja.
    Ova verzija koju cu vam dati je radjena za bivsi Fatality Family, klase su smislili: Petar Mendes, Fr0zen i ostala ekipa.
    Ceo opis moda i pratecih plugina mozete videti: https://forum.***-hosting.com/showthread.php?t=101364

Credits za delove koda i pomoc:
    - NST
    - Exolent[jNr]
    - Opo4uMapy
    - Klipica
    - Megastorm
    - xeroblood

Voleo bih da vi kao community nastavite da razvijate mod.
    Moze jos mnogo da se usavrsi.

Uz mod vam dajem i ByM Presents, ByM Timer i nedovrseni plugin koji radi, ali nije skorz gotov kako sam ga zamislio, radi se o pluginu koji vam omogucava da dodajete kase u mod pomocu ini fajla.
    Takodje i ByM Framework i ByM API V5 i V6 koji vam omogucavaju brzu i lako izradu klasa i optimizaciju.
    Dokumentacija se nalazi u .inc fajlovima, ako me ne bude mrzelo, napisacu uskoro detaljno ovde sta koja funkcija radi,
    Primere kod imate u Cod_Classes.sma i Cod_Perks.sma

Jos nesta.
    Nakon mnogo godina, odlucio sam da se povucem sa CS 1.6 scene, prelazim na CS:GO.
    Za par meseci ocekujte nove kul plugine

Vazno:
    ZAMOLIO BIH VAS DA NE MENJATE AUTORA, DODAJTE SVOJE IME PORED MOG IMENA I DA NE PRODAJETE MOD!
    HVALA.
    Ipak vam dajem mod besplatno.
    Izvinjavam se za caps lock.

PS: Ko promeni ide DDoS *** sponsored by Mendes kek ***

Link za preuzimanje: https://www.sendspace.com/file/pq9ra9

PS: Trebaju mi pare trebutno za RAM, ako neko hoce da donira bilo kakvu sumu, neka me kontakira na PM.
    Last edited by milutinke; 16.08.17 at 18:44.

VIP riste5's Avatar

Re: [ByM] Cod Mw by Milutinke (ByM) - v6.2.4b (FULL MOD + SMA) - FREE

Svaka ćast za mod, mod je vrhunski.

Ipak šteta što se povlaćiš sa cs 1.6 scene..

Srećno sa CS:GO Modifikacijama
    Current work: PHP Licensing System with API, php, mysql, jquery Status: 55%
    Current projects: AMXX CMS v3 working in CodeIgniter official release date: 28/07/2017. [Status: Paused]

Super Moderator milutinke's Avatar

Re: [ByM] Cod Mw by Milutinke (ByM) - v6.2.4b (FULL MOD + SMA) - FREE

Hvala.