Results 1 to 6 of 6

Thread: Zalba

Vodnik

Zalba

Pozdrav,
    S kim ovde mogu da popricam u vezi problema koji imam? Naime, vise puta sam na serveru Cyber Shark Alfa LvL banovan i svaki put se ispostavilo bez razloga. Cesto posecujem vas server i svaki put kad napravim neki bolji skor vasi admini me banuju. U roku od 4 dana, tri puta sam banovan, slozicete se da to nije u redu. Stvar je kulminirala veceras, naime platio sam boost za server Cyber Shark Alfa LvL Mladen Jovic mi je dao admina, sve je bilo u redu do veceras kada sam usao na server i poceli su da me prozivaju da banujem igrace bez potrebe (pri tom je svakom igracu uradjen ss vise komada i receno im je da postave ss na forum ili fb grupu, nakon vise upozorenja banovao sam ih, do sada ni jedan od njih nije postavio ss i trazio unban, sto znaci da su 99% imali cit), a takodje mi je upucena i jedna uvreda na sta sam istom odgovorio i zapreceno mi je da ce mi se skinuti admin. Tako je i bilo, uradjen mi je SS i banovali su me. Ja sam to sve postavio u delu Unban gde se vidi da svaki put igram bez cita.
    Ja ovu igicu igram vise od 10 godina, imam mnogo iskustva i nema smisla da me deca banuju i prozivaju, a kamo li da mi se oduzme nesto sto sam platio.

Zahtevam da resite ovaj problem, da kaznite admina koji mi je pretio i skinuo admin u pitanju igrac sa nikom Tomi sto vas lomi :P , da svim adminima objasnite da me ne smaraju i ne prozivaju, da mi se admin vrati i da mi se nadoknadi vreme koje sam proveo bez admina (za toliko da mi se produzi admin) ili da mi vratite novac.

Mladen98
    Guest

Re: Zalba

Da se nesto razume banovao si iz igre sto je zabranjeno duzan si da pratis igraca barem 3-4 runde, onda pisao si belim slovima vise puta trazio sam ti demo da pogledam sta se sve izdesavalo, nakon toga mocicu da presudim o cemu se tu radi, kada sam reko da ti I Tomi popricate vi ste se vredjali medjusobno, krsio si pravila to je to, dok ne vidim demo nema unban, ukoliko je gore navedeno tacno, gubis admina I dobijas unban, moze neko da plati I 100e za admina ali ako krsi pravila gubi admina bez mogucnosti povracaja novca. Pozdrav od Mladen Jovic.

Vodnik

Prvo i prvo, malo si sad preuvelicao. Niko mi nije rekao da ne sme da se pise belim slovima kao prvo, drugo, i kada sam pisao, rekli su mi da ne pisem jer to koci server, od tog trenutka nisam vise pisao. Druga stvar, naravno da sam pratio igrace, niko mi nije rekao da to moram da radim iz speca?! Ti isti admini su mene banovali iz igre svaki put (nisu bili u specu) pa sto onda ocekujete od novih neupucenih admina da odmah to rade? Inace da napomenem da niko od tih igraca sto sam banovao nije okacio ss ni na forum ni na grupu sto samo dokazuje da sam bio u pravu i da su imali cit. Treca stvar, prvi sam bio prozvan i uvredjen od strane jednog admina na sta sam naravno odgovorio. Za ovakve stvari, na drugim serverima, kostao admin 122 dinara ili 100 evra kao sto sam rece, se oduzimaju admin komande ili se iste ogranicavaju a ne, kod vas se admin odmah banuje i problem se resava prepucavanjem i sto je duze moguce.

Ja ovu igricu igram preko 10 godina, mnogo duze od 90% ovih ljudi ovde, imao sam i svoj server i igrao u 4gl. (da vas uputim, jedan od nasih najuspesnijih klanova u ovoj igrici), igrao sam u syber sharku x puta dok neki od admina ne znaju ni da odu tamo, tako da vrlo dobro znam ko je chiter i sta koristi, a vrlo je ocajna i detinjasta reakcija pojedinaca.

Zato vam izmedju ostalog admini i igraci odlaze sa servera. Sami terate ljude sa servera a treba da se izborite da bude medju najboljima i da se borite da zadrzite svakog igraca, ali to je na vama.

Evo svih demoa sa vaseg servera po ko zna koji put: http://www.filedropper.com/sharkalfa

Mladen98
    Guest

Bice svi admini upuceni detaljno u pravila, nisam te ja ban sutra cemo detaljnije o tome zavrsio sam radove na kuci pogledacu demo

Vodnik

Sta se desava????

Mladen98
    Guest

Unban ces dobiti a za admina cemo glasati na admin cetu