Results 1 to 5 of 5

Thread: Zalba na rad admina

Vodnik

Zalba na rad admina

I posle nekoliko upozorenja na Fluffy admina od strane Diavola, kako je on izasao sa servera, ona je nastavila sa izviljavanjem...
    Igram sa original steam-a i kako je ubijem dobijem kick, sto moze potvrditi i diavolo...
    Sve se to desavalo na public alfa serveru...
    Nesto nemam nameru da kacim 10 demoa, posle svakog njenog kicka, ovo je poslednji...
    Ako ne rascistite admine koji lece komplekse nizih vrednosti na igracima i hitno ih ne posaljete u ustanovu na lecenje, nece biti ni ovo malo ljudi na serveru...

https://www.sendspace.com/file/cxesi9

Mladen98
    Guest

Re: Zalba na rad admina

Ne lecenje da ih saljem nazalost nmg, iznenadjuju me sa njihovim ponasanjem, skinut admin.

Vodnik

Quote Originally Posted by Mladen98 View Post
    Ne lecenje da ih saljem nazalost nmg, iznenadjuju me sa njihovim ponasanjem, skinut admin.
    To je bio samo predlog, u trenutku moje nervoze, jer sam u principu popio par kikova u par minuta posle svakog 2-3 ubistva
    U svakom slucaju hvala na odgovoru i na preduzetoj meri

Mladen98
    Guest

Nije bila prva zalba, nazalost nisam toliko aktivan, i takodje razmisljam se da Diavolo dobije status Head Admina ukoliko zeli.

Vodnik

Hahaha on i head admin...
    Ti izgleda ne znas kome dajes vlast u ruke :P
    Salim se dobar je djavolcic, ne zato sto mi komsija i znam ga godinama, nego je stvarno covek na svom mestu
    Aj uzdravlje narode, da ne masiram vise ovu temu i sto se mene tice moze lock
    Last edited by CorteX; 27.03.15 at 13:48.