Ime plugina: [ByM] Automatic SMS Rewarding System
Verzija: 1.4
Autor: Milutinke (ByM)

Opis:

NAPOMENA: OVAJ PLUGIN NE DOVODI IGRACE I SLUZI ISKLJUCIVO ZA OSTVARIVANJE ZARADE/PROFITA!
TAKODJE ZA RAD VAM JE POTREBAN FORTUMO PREMIUM SMS SERVIS (Fortumo Premium SMS servis se trenutno teze otvara - Ne pomazem oko otvaranja).

Ovaj plugin sluzi da nagradi igrace kada posalju SMS pomocu vaseg Fortumo Premium servisa i potpuno je automatizovan.
Takodje uz plugin ide PHP skripta koja je obavezna.
Ovaj sistem je testiran 3 meseca i radi besprekorno.
Koristili su ga: OaO Community i TRON Community [UGASEN] (OaO treba da dobije novi sistem, ceka se da se zavrse modovi)
Trenutno ga koristi samo jedan server.

Opis funkcionisanja sistema:
Sistem se sastoji iz HTBS Plugina, Plugina za Boost Poene, Reward Claim plugina i PHP skripte (Za Boost Listu i za generisanje koda)
HTBS plugin sluzi da obljasni igracu kako da boostuje tj. kako da posalje SMS.
Boost Poeni plugin sluzi za cuvanje boost poena i njihovu manipulaciju (Takodje sadrzi API)
Reward Claim plugin sluzi da proveri kod koji je igrac ukucao i ako je kod tacan da nagradi igraca sa boost poenom.

Kad igrac posalje SMS/boostuje na vas Fortumo Premium SMS servis vi dobijate pare ali i ne igrace, zatim Fortumo salje informaciju u PHP skirptu koja generise kod i dodaje ga u bazu.
Zatim se igracu prosledjuje povratni SMS sa istim kodom, taj kod igrac moze da iskoristi da dobije Boost Poene pomocu komande /claim.
Kad igrac aktivira kod, kod se brise iz baze i vise nije vazeci, tako da ne moze biti vise iskoriscen.
Igrac moze kostisti Boost Poene da kupi stvari u posebnom shopu koji se radi po narudzbini (U mom cod modu su to Klase, Nivoi i Zlato)

Ovakav sistem sam heto da odradim jos 2011, ali tada nisam imao uslove za isplatu (nisam imao PayPal), zatim 2014 sam izradio polu-automatski sistem u kome je igrac morao da kuca svoj nick na sajtu
Onda 2015 sam usavrsio sistem i automatizovao ga u potpunosti.
Ovaj plugin je namenjen ozbiljnim ljudima koji zele da ostvare profit od svog servera.
Iz mog iskustva mogu reci da od cs-a moze jos da se ostvari profit.

Cena (Bez source koda): 35 €
Zainteresovani mogu da mi se jave na PM.

NAPOMENA:
Nadam se da ne krsim nikakva pravila posto prodajem plugin tako da bih zamolio administratore da ne obrisu temu.
Hvala.