Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 101 to 150 of 371

Thread: Unban

Kaplar

Re: Unban

molim vas onda mi recite gde mogu da se zalim za ban na beograd ludnica alfa dd2, jer sam ******iran za forume?

Banovan

Druze za to se zali na njihovom forumu.

poz

Vodnik

*8Putnik

nznm sta si radio sa demom ali ovaj demo nije ni za sta... moje misljenje je da ti ostane ban jer nisi postavio ni ispravan demo a ni ss...
    mada bice kako kum kaze on te je i banovao.

Kaplar

1. Nick: Emil ChristenseN
    2. Server: (Alfa, Beta, Zmurka, DM) zmurka
    3. SteamID: STEAM_0:0:1446045638
    4. IP Adresa: (http://www.cmyip.com) 94.250.110.11
    5. Datum i vreme bana: 31 avgust 2012. oko 18:00
    6. Admin: ne pise
    7. Screenshot u originalnom formatu: nema mi u cs folderu ni demo ni ss nez zasto svi ostali imaju od drugih servera evo ss od mog cstrike foldera http://imageshack.us/photo/my-images/407/slika1q.png/ i evo slika od par dana mozda 2 3 dana stara koja pokazuje da nemam cit niti sam ga imao!!! http://upload.slike.com/?v=hdmnb.png HeatoN mi je stari nick sa tim nickom sa igrao na zmurci i nikad nisam imao problema.
    8. Demo: (prilikom ulaska na server automatski ti se snima demo i smesta u tvoj cstrike folder) nema?
    9. Razlog: razlog 600 pise?
    10. Vas komentar: nikad ne koristim cheat a pogotovo su me uvrijedili zato sto igram skoro pola godine na zmurci i promjenim nick prije je bio HeatoN i odma ban.Poz ekipa na zmurci je sjajna zato molim vas da rijesite ovo sto prije.

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by Emil ChristenseN View Post
    1. Nick: Emil ChristenseN
    2. Server: (Alfa, Beta, Zmurka, DM) zmurka
    3. SteamID: STEAM_0:0:1446045638
    4. IP Adresa: (http://www.cmyip.com) 94.250.110.11
    5. Datum i vreme bana: 31 avgust 2012. oko 18:00
    6. Admin: ne pise
    7. Screenshot u originalnom formatu: nema mi u cs folderu ni demo ni ss nez zasto svi ostali imaju od drugih servera evo ss od mog cstrike foldera http://imageshack.us/photo/my-images/407/slika1q.png/ i evo slika od par dana mozda 2 3 dana stara koja pokazuje da nemam cit niti sam ga imao!!! http://upload.slike.com/?v=hdmnb.png HeatoN mi je stari nick sa tim nickom sa igrao na zmurci i nikad nisam imao problema.
    8. Demo: (prilikom ulaska na server automatski ti se snima demo i smesta u tvoj cstrike folder) nema?
    9. Razlog: razlog 600 pise?
    10. Vas komentar: nikad ne koristim cheat a pogotovo su me uvrijedili zato sto igram skoro pola godine na zmurci i promjenim nick prije je bio HeatoN i odma ban.Poz ekipa na zmurci je sjajna zato molim vas da rijesite ovo sto prije.
    Druze, verovatno je neko od novih admina. Znam ko si OK si igrach, znam da si chist. Uzivaj u igri, unban si

Vodnik

aloooo ljudi admin shomyz vr6 je takav bot i ne zasluzuje admina banovao je decka za wh igrali smo iz igraone nije imao nista i rekao sam mu da je [censured] glupi i banovao je i mene na 100 minuta Aloo neboj se je skinite mui admina glupi majmun [censured] [censured]
    Last edited by micko; 01.09.12 at 21:53.

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by spaetaNAC View Post
    aloooo ljudi admin shomyz vr6 je takav bot i ne zasluzuje admina banovao je decka za wh igrali smo iz igraone nije imao nista i rekao sam mu da je [censured] glupi i banovao je i mene na 100 minuta Aloo neboj se je skinite mui admina glupi majmun [censured] [censured] [censured]
    Auuu za ove uvrede bi od mene popio duzi ban... dobro ste proshli koji god server da je u pitanju
    Last edited by micko; 01.09.12 at 21:54.

Alfa server admin

Moj je server, popricacu sa adminom i videti sta se desilo, a lepo ti pise da ne prozivas admine bez dokaza...

Pozz.

Матори xD micko's Avatar

Quote Originally Posted by spaetaNAC View Post
    aloooo ljudi admin shomyz vr6 je takav bot i ne zasluzuje admina banovao je decka za wh igrali smo iz igraone nije imao nista i rekao sam mu da je [censured] glupi i banovao je i mene na 100 minuta Aloo neboj se je skinite mui admina glupi majmun [censured] [censured]
    Ne moras da psujes, ovakvim ponasanjem mozes samo dobiti BAN i sa foruma
    Zato je tu unban sekcija, fino navedes razlog bana i sacekas odgovor, a ne odma sve po spisku

Kaplar

Nick: van Persika
    Server: Zmurka
    SteamID: STEAM_0:0:1907054683
    IP Adresa: 178.148.140.217:27005
    Datum i vreme bana: 3.9.2012 20: 50
    Admin:
    Kicked by Console: You have been banned from this server.
    Kicked :You have been banned from this server
    Demo: http://www.mediafire.com/?nlov41qwe7x7jdy
    Razlog: bez
    Vas komentar: bez

Kaplar

Meni demo savrseno radi, a za screenshot sam ja za****o... Iskreno bas me boli levi nokat na malom prstu ako ostane ban. Pozdrav!

Alfa server admin

Dobices unban, ali motrim na tebe. Ja sam te ban i nikad ne ban bez razloga, ali sam te veceri dosta njih ban pa mi se mozda omakla 1 greska. "Ko radi taj i greši"

Poz.

Kaplar

Bem li ga, kad kanter nema neki dobar anti cheat sistem...Da ima prica bi bila drugacija, a uostalom oticicu u prodavnicu i dati 700 din za STEAM verziju, onda valjda nece biti problema -.- Da kazem hvala za unban nema smisla zato sto sam nepravedno banovan
    Pozdrav !

Kaplar

1. Nick: Normaljos
    2. Server: CyberShark Alfa
    3. SteamID: VALVE_0:4:808703621
    4. IP Adresa: 10.0.1.4
    5. Datum i vreme bana: 05.09.2012 , 23:00
    6. Admin: No_MeRcY_nbG
    7. Screenshot u originalnom formatu: Slika
    8. Demo: Demo
    9. Razlog: Nema
    10. Vas komentar: Igrao sam sa ice9 i rtd me ban!!! Ja sam brt od VR6 // Vuja. vujasin1g i VR6 // ShomZ -.-'. HOCU UNBAN!!!
    Last edited by vujasin1g; 05.09.12 at 22:26.

Alfa server admin

Odgledao sam demo..nemas, jbg...dobio si unban. Pozz.

Kaplar

Hvala

Kaplar

1. Nick: Volk (Volk Negator)
    2. Server: Beograd Ludnica Alfa; Beograd Ludnica Beta
    3. SteamID: STEAM_0:0:1840390762
    4. IP Adresa: ne znam kako ovo da nadjem
    5. Datum i vreme bana: Alfa: 17.09.2012 , oko 10:00; Beta: pre nekoliko dana
    6. Admin: Alfa: Deda; Beta: P!NK1 ft. Psy Obsession
    7. Screenshot u originalnom formatu: ?
    8. Demo: ?
    9. Razlog: Alfa: wh; Beta: aim

Ja ne koristim nikakve cheatove, ali kada pokusam da udjem u alfu ili betu dobijem obavestenje - you are banned from this server, check your console. Tokom igre vise puta sam pitao admine da me provere i svi kazu isto - nemam nista. Sada ovo dobijem bez nekog upozorenja. Recite sta jos treba za unban, ili me unbanujte da mogu da igram.
    Last edited by Volk Negator; 17.09.12 at 09:49.

Матори xD micko's Avatar

Pogresio si forum.

Zastavnik

1. NickwN^baTke
    2. Server: zmurke
    3. SteamID:STEAM_0:0:1649725707
    4. IP Adresa:
    5. Datum i vreme bana:ja msm juce
    6. Admin:nzm
    7. Screenshot u originalnom formatu:
    8. Demo: (prilikom ulaska na server automatski ti se snima demo i smesta u tvoj cstrike folder)
    9. Razlog:ts je za****n..
    10. Vas komentar:zato sto je banovo mog druga kaze wh, a mi bili na ts..-.- nisam znao da je ts zabranjen...treba moj demo?

Zastavnik

Razlog: kaze da je ts za_****n -.-

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by Sale bRe View Post
    1. NickwN^baTke
    2. Server: zmurke
    3. SteamID:STEAM_0:0:1649725707
    4. IP Adresa:
    5. Datum i vreme bana:ja msm juce
    6. Admin:nzm
    7. Screenshot u originalnom formatu:
    8. Demo: (prilikom ulaska na server automatski ti se snima demo i smesta u tvoj cstrike folder)
    9. Razlog:ts je za****n..
    10. Vas komentar:zato sto je banovo mog druga kaze wh, a mi bili na ts..-.- nisam znao da je ts zabranjen...treba moj demo?
    Ne znam ko te je banovao, ali za skype i team speak je recheno jedno milion puta da su na serveru zabranjeni.

Info za ZMURKA v3 MOD server
    Posmatrajuci igrache i njihovu nekulturu na serveru, dolazim u neprijatnu situaciju da za vreme igre moram kickovati ili banovati na par minuta odredjene igrache. Pored moje opomene i opomene svih admina da NE SARADJUJETE preko team speak-a, skype-a, msn-a i ostalih pomagala, vi ignorishete rech admina i stavljate me u neprijatnu situaciju. Dobijate kazne blaze od ukljuchivanja cheat-a, ali postacemo rigorozniji po tom pitanju!
    Ja vas sve josh jednom molim: Onog momenta kada se konektujete na server, iskljuchite sve te gluposti, jer ne dobijate nishta time shto cete nekome odati poziciju, do kicka ili bana. Po ko zna koji put ponavljam, ovo nije mod kao shto je pub, zomby, death mach i ostalo, OVDE SE RACHUNAJU SAKRIVANJA, NE UBISTVA! Hvala na razumevanju !!!

Demo nisi ostavio pa te molim da editujesh post sa validnim demo-om

Zastavnik

a nzm ja, ja juce prvi put uso na zmurke..ty na vas srw..zeleo bi unban .stawicu demo ako treba..samo recite

Kaplar

[email protected]!!!
    zmurka
    STEAM_0:0:1835407307
    pre 10ak min
    ne pise
    ss nema nigde,a demo mi je stopiran zbog preteranog laga...
    ne pise ni razlog
    admini skroz neozbiljni,kao moderator jednog jaceg communityja mogu da kazem da krajnje neprofesinalan ban,nemam reci,de je razlog,ss,(ja sam kriv za demo,izvinjavam se,ali lag) samo bih molio admina koji me je ban da mi kaze razlog? pozz prijatno

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by [email protected]!!! View Post
    [email protected]!!!
    zmurka
    STEAM_0:0:1835407307
    pre 10ak min
    ne pise
    ss nema nigde,a demo mi je stopiran zbog preteranog laga...
    ne pise ni razlog
    admini skroz neozbiljni,kao moderator jednog jaceg communityja mogu da kazem da krajnje neprofesinalan ban,nemam reci,de je razlog,ss,(ja sam kriv za demo,izvinjavam se,ali lag) samo bih molio admina koji me je ban da mi kaze razlog? pozz prijatno
    Banovao te je admin GINEKOLOG, razlog je bio wh. Ja sam bila prisutna na serveru i sa razlom te je banovao. Videcesh i u prethodnom komentaru da je TS i Skype zabranjen. Ako ti je demo (koji nisi postavio) chist, onda si koristio neko pomagalo. Nemoj pisati da su admini neozbiljni, ako sumnjash u jednog, ne mogu dvoje da pogreshe. Postavi demo ako hocesh za unban

Kaplar

Quote Originally Posted by *PIRC*(Sladja) View Post
    Banovao te je admin GINEKOLOG, razlog je bio wh. Ja sam bila prisutna na serveru i sa razlom te je banovao. Videcesh i u prethodnom komentaru da je TS i Skype zabranjen. Ako ti je demo (koji nisi postavio) chist, onda si koristio neko pomagalo. Nemoj pisati da su admini neozbiljni, ako sumnjash u jednog, ne mogu dvoje da pogreshe. Postavi demo ako hocesh za unban
    mogla si da procitas gore da sam stopirao demo(moja greska,jbg lag) a ss nema... krivo mi je sto sam stopirao demo da mi objasnite gde je video wh... ucicu ja sutra sa steam pa me ban opet,samo sto sad necu da stopiram demo,i da vidim taj vas WH.... Prijatno pucamo se sutra

Zastavnik

Quote Originally Posted by [email protected]!!! View Post
    mogla si da procitas gore da sam stopirao demo(moja greska,jbg lag) a ss nema... krivo mi je sto sam stopirao demo da mi objasnite gde je video wh... ucicu ja sutra sa steam pa me ban opet,samo sto sad necu da stopiram demo,i da vidim taj vas WH.... Prijatno pucamo se sutra
    Za novog igraca (162 ubistva sveukupno, a igras tek od pre 2 dana) ti si igrao kao pro. Malo si vremena proveo na serveru da bi znao sve stekove. Kao sto je Pirc napomenula, ako nemas wh sigurno si bio na TS! Svi vi koji kazete da ste ostali bez demo-a, na kraju molite i priznate gresku. Ako hoces daj demo, ako ne, ne skidam ban. GINEKOLOG

Kaplar

brate ne znam dal ne umes da citas ili sta demo sam stopirao,a ovo sto kazes igram kao pro,gledas gde se ko steka kad si mrtav i posle proveravas te stekove,nemoras da mi skines ban,pucamo se sutra sa steam-a,ban me i sutra pa cu ti dam demo da vidis... a ovo sto pricas za ts,ceo server je na ts-u,a ne mozes nikako da dokazes da je neko na ts-u,tako da pucemo se sutra... cao :*

Edit:a i ako vec zabranjujete ts i ostalo,lepo namestite zatamnjen ekran kad je igrac mrtav i kraj price....
    Last edited by [email protected]!!!; 02.10.12 at 00:16.

Kaplar

Prosto mi nije jasno zasto je dobio ban? WH? Ma daj! TS je zabranjen,ok! Igraci smo dva dana! Admin GINEKOLOG ocigledno onda slabo zna svoj posao! Al manje vise nije bitno! ja sam juce dobio kick od admina CRNI jer sam napisao SINE!!! AKO TE TO RAZLOG ZA KICK ONDA SAM JA SVETI PETAR!

Kaplar

Evo ja se moram ubaciti, Znaci strasno sta cujem ovdje, bruka i zambrota. Prvo bi htio da pitam momka
    @andrija128, Da li ti mislis da ljudi samo na vasem serveru igraju zmurku? Ja sam ovaj mod igrao vjerovatno kad ti nisi znao sta je to, i sad kad dodjem na tvoj server 2 dana i vidis da znam sve treba da me banujes ?! -.-
    Vec sam rekao Sladji, da smo mi sa jednog comunitija i da svi dolazimo zajedno i pricamo na ts. Opet ovo ne govorim napamet, zbog toga sto smo u kontaktu sa bivsom adminkom koja zna 2pac-a i jos neke admine, i koja nam je rekla da su stalno blejali na ts i igrali.
    Nista ne pricam napamet, za sve ljude mogu ih i navesti sve redom, mogu ruku u vatru da stavim da su cisti, jer su svi kod mene na communitiju postavljeni za admine i imaju neke cinove. Ako nekog zanima moze da se obrati o kojoj se zajednici radi da nebi ovdje reklamirao.

I toliko o tome, sta jos da vam kazem, budite mi dobri da se pucamo u miru, i sto vise djevojaka da iamte!

Zivjeli mi.

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by baraba View Post
    Prosto mi nije jasno zasto je dobio ban? WH? Ma daj! TS je zabranjen,ok! Igraci smo dva dana! Admin GINEKOLOG ocigledno onda slabo zna svoj posao! Al manje vise nije bitno! ja sam juce dobio kick od admina CRNI jer sam napisao SINE!!! AKO TE TO RAZLOG ZA KICK ONDA SAM JA SVETI PETAR!
    Ne znam zashto spamujete temu? Imate i ovde na forumu i na facebook stranici odeljak za kritike i zalbe na rad admina. Poshto ste novi, ja vas molim da PRVO prochitate pravila nasheg servera, pa tek onda pishete po volji. TS, Skype, MSN i sve ostalo je strogo zabranjeno !!!! Nije mod poput pub-a da bi mogli da se dogovarate, ovde ili odajete ili saradjujete, shto nije fer prema drugim igrachima! Citiram: "Prosto mi nije jasno zasto je dobio ban? WH? Ma daj!" - kad budesh admin, tek onda komentarishi. Tvoj kolega je dobio obrazlozenje, pa ako i dalje tvrdi da nema demo, meni je stvarno zao.

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by Volim zene View Post
    Evo ja se moram ubaciti, Znaci strasno sta cujem ovdje, bruka i zambrota. Prvo bi htio da pitam momka
    @andrija128, Da li ti mislis da ljudi samo na vasem serveru igraju zmurku? Ja sam ovaj mod igrao vjerovatno kad ti nisi znao sta je to, i sad kad dodjem na tvoj server 2 dana i vidis da znam sve treba da me banujes ?! -.-
    Vec sam rekao Sladji, da smo mi sa jednog comunitija i da svi dolazimo zajedno i pricamo na ts. Opet ovo ne govorim napamet, zbog toga sto smo u kontaktu sa bivsom adminkom koja zna 2pac-a i jos neke admine, i koja nam je rekla da su stalno blejali na ts i igrali.
    Nista ne pricam napamet, za sve ljude mogu ih i navesti sve redom, mogu ruku u vatru da stavim da su cisti, jer su svi kod mene na communitiju postavljeni za admine i imaju neke cinove. Ako nekog zanima moze da se obrati o kojoj se zajednici radi da nebi ovdje reklamirao.

I toliko o tome, sta jos da vam kazem, budite mi dobri da se pucamo u miru, i sto vise djevojaka da iamte!

Zivjeli mi.
    Prijatelju, ta adminka koja je "visila na TS" nije vishe adminka ! Toliko! Kad si igao nek si igrao, ovo je Zmurka v3.0 mod. Saradnja=Kick>Ban !
    Ako hocete da igrate i dalje, nastavite ali bez upotrebe TS-a, u protivnom ce vas admini i dalje kaznjavati !

Kaplar

CISTO DA TI KAZEM,A DA NE BUDEM VULGARAN! BIO SAM FULL ADMIN NA SVIM BG-LUDNICA SERVERIMA!!! NA VLASNIK BG-LUDNICA DM.. TRENUTNO ADMIN NA GAJBA PUBLIC I NA GAJBA ALFA!!! Jesam sada izreklamirao servere,ali sam ti moram da kazem cisto da znas gde sam sve admin bio i gde sam sada admin.... Pozdrav mozda i se budemo pucali i dalje!!!!

Kaplar

Ma kaznjavajte vi do sjutra, imate admina koji su tuzni mnogo. za bilo koju zajednicu. Ja se sprdam sa [email protected] potpuno ok lik i govorim kao e ima Wh ne moze ovako, ovaj mi jedan na mikrofon, ej na MIKROFON, "Nema on nista, oli ti ban, oli" Ono dijete od 12 godina strasno. Usli smo na vas server, jer smo dobili informaciju "od te bivse adminke" da ga Uros placa 50 e, i da je on jedini koji ne zabada i nema laga. Pa od juce nas 10 igra drzimo server punim, ali nema svrhe, ocigledno je da ljudi ne postuju, i da se ovdje admini koriste samo da bi se izivljavali nad igracima. Nastavicemo dalje u zalbe za admina, da ne spamujemo odje vise, nece niko ni od mojih admina . Toliko.

P.S mozes oladiti malo sa "!!!!!" slobodno, razumijem ja dobro i kad se ne podvlaci citaj "vice" ...

Zastavnik

prvo some posto lazes videcemo cija je zadnja toliko od mene

Kapetan

. Nick: many
    2. Server: (Alfa, Beta, Zmurka, DM): Zmurka
    3. SteamID: STEAM_0:0:1986015741
    4. IP Adresa: (http://www.cmyip.com): 130.0.94.68
    5. Datum i vreme bana: 5.10.2012, vreme: prije nekoliko minuta.
    6. Admin:Neznam.
    7. Screenshot u originalnom formatu: / nisam naso
    8. Demo: (prilikom ulaska na server automatski ti se snima demo i smesta u tvoj cstrike folder): http://www.sendspace.com/file/ghshxo
    9. Razlog: postavi
    10. Vas komentar: Niđe veze s vezom. Igram i odjednom mi izbaci banned na 999minuta razlog postavi ?! :-/

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by onness View Post
    . Nick: many
    2. Server: (Alfa, Beta, Zmurka, DM): Zmurka
    3. SteamID: STEAM_0:0:1986015741
    4. IP Adresa: (http://www.cmyip.com): 130.0.94.68
    5. Datum i vreme bana: 5.10.2012, vreme: prije nekoliko minuta.
    6. Admin:Neznam.
    7. Screenshot u originalnom formatu: / nisam naso
    8. Demo: (prilikom ulaska na server automatski ti se snima demo i smesta u tvoj cstrike folder): http://www.sendspace.com/file/ghshxo
    9. Razlog: postavi
    10. Vas komentar: Niđe veze s vezom. Igram i odjednom mi izbaci banned na 999minuta razlog postavi ?! :-/
    Demo odgledan. Verovatno si bio sumnjiv nekome od 3 admina koja su igrala. Postavio si demo, hvala, ovog momenta dobijash unban. Nastavi sa chistom igrom i uzivaj u njoj

Kaplar

Pozdrav momci.
    Ne znam razlog bana, mada znam da me se skoro svi admini na BGD alfi znaju pod nickom "qwerty[BOSS". Usao sam na srv pod nickom "ch0banka o/", zato sto je drugarica ostavila taj nick i zaboravio sam da ga promenim. Ali nema to ni veze dobio sam ban, i trazi mi se demo. Ja demo nemam zato sto kad god udjem na neki serv kucam u konzoli stop zbog toga sto mi komp i nije neki pa mi lagguje dok snima. Inace igram preko steam-a.
    Ne trazim unbann samo sam hteo da vam kazem da je bilo lepo pucati se sa vama za ovo kratko vreme.
    Pozz momci neka je sa srecom.

Potporučnik

@qwerty[BOSS
    Jarane, na pogresnom forumu se zalis! Ovdje se mozes zaliti u vezi Cybershark Alfe, Zmurke.

Kaplar

1.Nick : BrOnX-Prljavi Harry
    2.Server : ZMURKA
    3.SteamID : STEAM_0:0:1379549460
    4.IP adresa : 217.26.76.106:27032
    5.Datum i vreme bana : 1.11.2012 oko 15:00
    6.Admin: ne znam
    7.slika : nemam
    8.DEMO: http://www.sendspace.com/file/cqpxjl
    9.Razlog : nije pisalo
    10.nema komentara

ako moze unban sto prije

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by bronxhacker View Post
    1.Nick : BrOnX-Prljavi Harry
    3.SteamID : STEAM_0:0:1379549460
    5.Datum i vreme bana : 1.11.2012 oko 15:00
    6.Admin: ne znam
    8.DEMO: http://www.sendspace.com/file/cqpxjl
    9.Razlog : nije pisalo
    10.nema komentara

ako moze unban sto prije
    Unban si... Kolega Skrilex te je ban... bio si mu sumnjiv. Izvini u njegovo ime. Uzivaj u daljoj igri

Kaplar

1.Nick : Johnny Leoni
    3.SteamID : STEAM_0:0:1124933718
    5.Datum i vreme bana : 02.11.2012. 22:35
    6.Admin: LUDJAK NEKI
    8.DEMO: https://rapidshare.com/files/4185777747/zmurka.rar
    9.Razlog : WH
    10. samo da vidim dokaz za ban. ti frajeru ako si admin prvo udji u spec pa me pogledaj a ne samo da igras i banujes kako ti se digne. sa ovakvim adminima daleko cete dogurati

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by Johnny Leoni View Post
    1.Nick : Johnny Leoni
    3.SteamID : STEAM_0:0:1124933718
    5.Datum i vreme bana : 02.11.2012. 22:35
    6.Admin: LUDJAK NEKI
    8.DEMO: https://rapidshare.com/files/4185777747/zmurka.rar
    9.Razlog : WH
    10. samo da vidim dokaz za ban. ti frajeru ako si admin prvo udji u spec pa me pogledaj a ne samo da igras i banujes kako ti se digne. sa ovakvim adminima daleko cete dogurati
    Unban si. Kolege su te ban zbog saradnje. Odala te tvoja 3 drugara. Zapamti, kad udjesh na server iskljuchish Team Speak, Skype i ostala pomagala. Ovo nije mod pub, ovde se skype i ostalo tretira kao cheat. Hvala na razumevanju i uzivajte u igri

Kaplar

kralju da ti odg, meni niko nista ne govori! ne igram ovo da bi imao ko zna kakav scor nego cisto iz zabave. nemoj stititi kolegu kad ne znas o cemu se radi prvo se raspitaj

Vodnik

daj neko od admina neka udje na alfu v blue ima aim ne moze da se igra banuje te ga

Kaplar

1.T-Pain
    2.Zmurka
    3.0:0:1437033933
    4.217.26.76.106:27032
    5.11.12.2012 u 19:58h
    6.Nemam pojma
    7.Nemam
    8. neznam kako da vam posaljem demo,ako imate skype ili fejs ,bilo sta
    9.WH
    10.Nemam komentar za ovo.

Kaplar

Admini ajde neko da odreaguje bre.

VIP ::ZeN::'s Avatar

Bez demo-a neces dobiti unban. To je obavezno! :P

Pozdrav.
    Nemanja Velickovic

EX CyberShark.RS Administrator
    Studentski predstavnik u Studentskom parlamentu Ekonomskog fakulteta, Univerziteta u Beogradu
    Clan organizacije ''Grupa za SPEKOF''
    Clan ''Saveza studenata Beograda''
    Trenutno se bavim web designom i social-media marketingom.
    Za vise informacija na [email protected]

Slađa - émurka team

Quote Originally Posted by T-Pain View Post
    1.T-Pain
    2.Zmurka
    3.0:0:1437033933
    4.217.26.76.106:27032
    5.11.12.2012 u 19:58h
    6.Nemam pojma
    7.Nemam
    8. neznam kako da vam posaljem demo,ako imate skype ili fejs ,bilo sta