Nesto vise o Team Speaku 3:
.

Kratki faq:
-Sta je to teamspeak?
"Team speak" na nasem jeziku znaci team = tim, speak = govor.
-Sta je drukciji od teamspeak2ice?
Dosta preglednjiji, vise opcija za "head" admine, mogu se grupe praviti itd...
-Gdje skinuti?
Jednostavno, odete na ts stranicu http://www.teamspeak.com/

eh ovo su bila neka pitanja da nebi ispitivali (mojne pisat da je glupo )

Opcije u ts3:
1.U ts3 mozete staviti da ste away, time necuju sta govorite takodjer i vi necujete.
2.Takodjer u ts3 mozete imati "bookmarkse" znaci mozete biti na vise teamspeak odjednom ali ne na sve pricati, za to sluzi opcija Activated Microphone,kako to izgleda:

3.Mute microphone ovo vjerovatno znate sta znaci "mute" da mutirate sebi mic kad vam stara uleti kad kae makaroneeee gotove.
4.Mute speakers/headphone da mutirate tj. da necujete druge u vasem chanellu, takodjer oni vas necuju.
5.Glance into all chanells ova opcija znaci da nevidite druge korisnike u njihovim chanellima.
6.Contacts, extra opcija, imate svoje buddy na ts3 (desni klik>>add buddy), evo kako to izgleda:

Tabovi:
-Connections:
1.Connect da se konektujete .
2.Disconnect from current da se diskonktujete npr... kad imate bookmarkse sto sam objasnio iznad .
3.Web server list lista officijalnih teamspeak3 servera.
4.Quit da izadjete sa tsa :P
-Bookmarks:
1.Add to bookmarks da addujete u bookmarks server na kojem ste trenutno.
2.Menage bookmarks da preimenujete, uredite, rasporedite vase bookmarkse.
-Self:
Self imate gore navedene opcije, self znaci svoj, tako nesto nisam dobar in ingliš, takodjer mozete desni klik na sebe da vidite opcije "self".
Premissions:
Tab premissions sluzi za head admine takodjer i za obicne admine znaci premissions dozvole sta mozete sve uraditi sa ts3.Napisao bi opcije kako se pravi grupa uredjuje logo na vasem ts3 ali nemam niti na jednom ts3u premissions da to radim tako da... :P
-Tools:
1.Contacts to sam vec rekao iznad za sta je.
2.Collected URLs to je kolekcija urla na koje ste vi kliknuli na ts3 chatu.
3.Invite buddy da pozovete nekog havera na ts :P
4.Client log vasi logovi na tsu.
5.Edit virtual server za to vam treba premissions.
6.Start recording takodjer extra stvarcica na ts3 snimate govor u vasem chanellu.
-Settings:
1.Setup Wizzard ovde mozete podesiti sto niste podesili tokom instalacije npr... ja sam podesio hotkey za mute mic.
2.Identies extra stvarcica promjeni vam se identitet, npr ima vas neko u buddy vi promjenite identitet nema vas u buddy takodjer mozete vratiti vas normalan identitet.
3.Options
-Options:

-1.Applications ovde podesavate vase opcije u tsu.
-2.Design dizajn podesavate na vasem tsu.
-3.Security podesavate vasu sigurnost.
-4.Playback podesavate jacinu zvuka
-5.Capture podesavate vas mic.
-Capture:
---1.Push to talk tu namjestavate vas hotkey za mic, znaci da kada zelite da pricate pritisnete vas hotkey koji ste namjestili.
---2.Continous transmissions ovo ako zalite da vam se cuje muha u stanu.
---3.Voice activation detection eh ovo je jako dobro (ovo ja koristim na -10) ovo je da vam detektuje glas nije da vam se cuje muha u stanu nego da detektuje glas sto je u minusu to vam vise detektuje glas sto je u plusu manje, da docaram npr... u plusu 25 moras staviti mic u grlo da bi te neko cuo -10 normalno priblizeno ustima.
-4.Chat opcije za chat.
-5.Hotkey podesavate ne samo za govor hotkey vec i npr... za mute hotkey.
Help
Trebali bi znati sta ovo znaci.

Tutorijal nije moje ruku delo, posluzio sam se sa drugog foruma (http://www.los-balkan.com/).
Hvala l33t na uputstvu!