Results 1 to 4 of 4

Thread: Potreban dizajner

Banovan

Potreban dizajner

Pozdrav,
    Ukratko, potreban mi je dizajner da mi odradi portfolio. Mozemo se dogovoriti putem pm ili ovde.

Zastavnik

Re: Potreban dizajner

Pa da tog nekog zezneš kao i mene? hmm
    http://forum.cybershark.rs/showthrea...8%D1%9B-skamer

Potpukovnik

Ako dajes prvi ono sto nudis ,ja cu ti uraditi nije problem.Ovako si na losem glasu,a ja cenim svoje vreme kao i svako normalan
    Neke ptice umiru dok lete,neke price ubiju dok se smejes.

Banovan

Quote Originally Posted by amRRulZ View Post
    Pa da tog nekog zezneš kao i mene? hmm
    http://forum.cybershark.rs/showthrea...8%D1%9B-skamer
    amRRulZ jednom sam ti ocitao lekciju za tu glupost i nemoj opet, sta ti mislis da sam ja glup? Pa ja sam decko se mijenjao 2008 sa ljudima, kada ti pretpostavljam nisi ni znao sta je steam. Tada je pocelo vracanje steamova i nisam bio lud da ti dam CS stranicu od 10k i da ti vratis steam koji nije bio tvoj, vec od rodjaka navodno, a i to se nije znalo. Tako da ti i twix nemate sta da pricate. Za twixa smo svi mi znali ko je i sta je Ima veeeeliki pozdrav od mene i Filipovica
    Dizajn mi ne treba, vec sam platio momku i odradio mi je. Ja sam na losem glasu? Pa dragi wlajko znamo mi koliko si ti dugo odmarao na ovom forumu, jer si bio banovan koliko se sjecam Jedini covjek kojeg sam ja to 'prevario', je bio ovaj gore momak kojem sam se 100 puta do sada izvinuo, a evo i ovde mu kazem, ako ti bude trebala ikakva pomoc tipa kodiranje ili tako nesto, slobodno se javi

I da napomenem wlajko, ja tebe i Hankoka ne razlikujem, a ti sam zakljuci po cemu Hankok je cak i bolji on se makar trudi u ripovanju sajtova, jer ih sam kasnije preaci u kod

@tema - LOCK zbog spama, @amRRulZ tebi se javljam na fb