Results 1 to 5 of 5

Thread: Gather.RS - Episode One [MOVIE]

Gather.RS founder

Gather.RS - Episode One [MOVIE]

Polemisali smo nesto na ovu temu i odlucili da napravimo konkurs za moviemakere prvog, a nadamo se od mnogih, zvanicnih Gather.RS CS filmova.

Naime, svi vi koji imate iskustva u editovanju demo-a se mozete prijaviti. Prijavljivanje ce trajati do Nedelje 24. 7. kada cemo izabrati jednog ili eventualno dva moviemakera koji ce raditi na filmu.

Tokom sledece nedelje izabranima ce igraci dostavljati svoje demoe i oni ce po svojoj proceni izabrati najbolje koji ce biti editovani.

Film ce biti uploadovan na zvanicni G-TV kanal na YouTube-u, a umetnici koji su editovali ce biti nagraceni sa po 6 meseci VIP clanstva i posebnom pozicijom 'Gather MovieMaker' koja ce biti istaknuta na njihovim profilima.

Da se prijavite, odgovorite na ovaj thread sa vasim dosadasnjim radovima i ostavite vas username na gatheru.

Molim vas da ne polemisete o ovome u ovoj temi vec koristite OVU TEMU.

Zastavnik

RE: Gather.RS - Episode One [MOVIE]

Znaci ja cu da pravim , samo neka mi neko da demoe da bih ja to lepo napravio , neka mi se javi na http://www.facebook.com/profile.php?id=100000119402522

PEACE mAADAFAKERZI

Major

RE: Gather.RS - Episode One [MOVIE]

uradjeno vec bolan -_-'

Kaplar

Micanje bana po mogucnosti

Pogledajte ja imam mladjeg brata 99 godiste koji je poceo da igra gather,zatim je poceo da igra sa wh, ali ja to nisam video.Igrao je pod nikom KaoS.Posle,kada su ga banovao admin je napravio jos acc-ova i na svaki su ga ban zbog costuma.I ako mozete da mi maknete ban sa ovog acc-a da bih ja mogao da igram,PLEASE. :-)
    [/font]

Pukovnik

RE: Micanje bana po mogucnosti

Quote Originally Posted by PregisBu1337
    Pogledajte ja imam mladjeg brata 99 godiste koji je poceo da igra gather,zatim je poceo da igra sa wh, ali ja to nisam video.Igrao je pod nikom KaoS.Posle,kada su ga banovao admin je napravio jos acc-ova i na svaki su ga ban zbog costuma.I ako mozete da mi maknete ban sa ovog acc-a da bih ja mogao da igram,PLEASE. :-)
    [/font]
    99 si godiste napravio si nekolko accova i banovan so na njih za wh i sad nemozes vise da pravis accove i trazis unban, pa nije te sramota jel? i jso to napises u ovaj thread.. ******