Results 1 to 19 of 19

Thread: Stapom u guzicu

System Administrator tomba2k's Avatar

Stapom u guzicu

Zanimljiva je reakcija pojedinaca na spominjanje Krivicnog zakonika RS na forumu "jednog hostinga":
    Quote Originally Posted by reglia
    Pazi, putem interneta ovakve stvari se ne resavaju, jer je svako u pravu za sebe.
    Ni na kraj pameti mi nije da se svadjam, a jos manje da ja tu isterujem pravdu. Pravda je spora ali dostizna.
    Pratim vas forum i praticu ga i dalje, steta je sto su ta deca sto tamo vode glavnu rec "sisla s konja na magarca", no svako odlucuje o svojoj sudbini.
    Svakom zlu dodje kraj, da smo mi ovde tako losi kao sto se prica, mislim da bi dosad pola nas bilo u zatvoru
    Zar nekog toliko smeta spominjanje zakona, kojeg svi trebaju postovati?
    Zar je spomenuta kakva optuzba protiv tog hostinga?
    Ali ocito se onaj tko ima putra na glavi osjeca prozvanim, projicira vlastite probleme na druge, i posljedicom toga proziva sve i svasta, kao da ga je netko ubo stapom u guzicu,)

Zastavnik

Re: Stapom u guzicu

Quote Originally Posted by tomba2k View Post
    Zanimljiva je reakcija pojedinaca na spominjanje Krivicnog zakonika RS na forumu "jednog hostinga":
    Zar nekog toliko smeta spominjanje zakona, kojeg svi trebaju postovati?
    Zar je spomenuta kakva optuzba protiv tog hostinga?
    Ali ocito se onaj tko ima putra na glavi osjeca prozvanim, projicira vlastite probleme na druge, i posljedicom toga proziva sve i svasta, kao da ga je netko ubo stapom u guzicu,)
    Konacno si im doakao

Alberto jel ovaj forum sluzi za pracenje i komentarisanje kon***enatskog hostinga ili kao pomoc korisnicima sajber shark hostinga ?

Ebo ja vaseg gazdu koji vam je ovo dao . Zna li jbt da se vi vise bavite *** Hostingom nego sajber sharkom ? Nista lose ne mislim , nego ebem li ga , ja da nesto vodim gledao bih sebe , a ne kon***ente . Pogotovo ne bih vodio diskusiju ovde , a na drugom forumu postavljao teme . Nemoj pogresno da me shvatis , ovo je vise nego prijateljski savet .
    PARLAMENT-CS.COM

Kapetan

Ja mislim da tombino mesto treba da preuzme zoom

Zastavnik

Quote Originally Posted by Lich View Post
    Ja mislim da tombino mesto treba da preuzme zoom
    Ja mislim da si zreo da ti budem teca
    PARLAMENT-CS.COM

Kaplar

eh, pa ti tomba rece da imas i privatan zivot, koliko smo svi mi mogli da primetimo tebi je u glavi samo *** i nista vise.. pokusaj da se izlogujes vec jednom sa *** foruma, znam da ce ti biti tesko, ali probaj, mozda uspes
    momak kojeg si citirao je super moderator na forumu, i nema nikakve veze sa poslovanjem *** hostinga, on je samo primetio ono sto je vise nego ocigledno sto i Lich priznaje... nemate sta drugo da radite nego dolazite u nase dvoriste da nas pljujete(a sta bi drugo radili zar ne?) rukovodeci se da je bilo kakva reklama bolje od nikakve, ajde samo nek se prica, pa ce ljudi da pomisle da gde ima dima ima i vatre.... grdno ste pogresili
    vi ste ti koji non stop spominju nekakve optuzbe, dokaze, tvrdite da *** propada itd. pa i ta tema koju si otvorio kod nas je jasan znak tvoje zavisti... niti ima kakvih optuzbi niti kakvih dokaza o bilo cemu... bitno je samo da se prica...
    zao mi je, *** ostaje tu gde i jeste, na vrhu
    prestanite da se glupirate i okrenite se sebi i svom poslu, kao sto to cinimo mi.

p.s. upravo sam zabranio sve buduce kaubojstine sa vase strane na nasem forumu, dosta smo vas pustali... svaki put kad otvorite neku temu u vezi nas ispadnete smesni, pa onda prodje par dana dok ne smislite nesto drugo i onda opet ispadnete smesni.. i onda tako u krug.... ne brinite, necemo vas vise reklamirati kod nas, ajd zivi bili, necu vise da vam dizem rejting mojim prisustvom ovde.

Zastavnik

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image
    PARLAMENT-CS.COM

Zastavnik

Nego Lich .........

Da ja tebe pitam nesto u poverenju ?

Jel ga saltas sa tri prsta ili celom shakom ?
    PARLAMENT-CS.COM

Kapetan

Quote Originally Posted by ZOOM View Post
    Nego Lich .........

A da ti batice malo zaobidjes temu?

Kapetan

Quote Originally Posted by ZOOM View Post
    Nego Lich .........

Verujem da ce mi treca saka biti uskoro potrebna, malo sam se zabrinuo al sad mi je lakse kad znam da si ti tu

Quote Originally Posted by Wroy View Post
    neke gluposti koje mi se ne da citat
    uglavnom, od onog sto sam procitao, vidim da brines moje brige.
    znaci od jednog posta koji sadrzi cinjenice (citat zakona) su razne individue raspleli pricu o ***-u i cyber sharku, bez da su i *** i cybershark spomenuti.
    kao sto i pise u citatu reglie, sto vi toliko pratite ovaj forum? ste se zasrali ili sta?
    uglavnom, ajde svoje projekcije vlastitih frustracije negdje drugdje istresajte, malo smara sto me se doticete u nekakvim glupim kontekstima.
    moj gornji post je bio samo spomen vase jadnosti,)

Kapetan

Isqlirajte sa ovim Temama molim vas ali molim vas
    J*be mi se za *** i za vase svadje vodite ih negde drugde meni je dosta drame na ovom forumu
    http://www.youtube.com/watch?v=ZG531IkXgCI

Potporučnik

uglavnom, od onog sto sam procitao, vidim da brines moje brige.
    znaci od jednog posta koji sadrzi cinjenice (citat zakona) su razne individue raspleli pricu o ***-u i cyber sharku, bez da su i *** i cybershark spomenuti.
    kao sto i pise u citatu reglie, sto vi toliko pratite ovaj forum? ste se zasrali ili sta?
    uglavnom, ajde svoje projekcije vlastitih frustracije negdje drugdje istresajte, malo smara sto me se doticete u nekakvim glupim kontekstima.
    moj gornji post je bio samo spomen vase jadnosti,)
    reglia je super moderator i covek ima pravo (kao i bilo ko drugi) da kaze svoje misljenje
    slazem se sa njegovom prvom recenicom, osim ako se ne radi o teskom krivicnom delu koje je potkrepljeno dokazima (banalan primer: cyber pljacka banke)

moj savet je da gledate na svoj posao, i da brinete o svojim problemima i svojim klijentima
    kladim se da vecina klijenata koja zeli pomoc, nije dosla da cita o drugim hosting kompanijama

sad tu dolazi do problema, posto je broj registrovanih klijenata mali, a vecina clanova foruma su bivsi *** clanovi, i time ovaj forum
    postaje forum koji za cilj ima kritikovanje rada drugog hostinga

jednostavno brinite o svojim problemima, kao sto *** brine o svojim.

edit: JeSa respect od mene

Quote Originally Posted by Somnium View Post
    ...
    slazem se sa njegovom prvom recenicom, osim ako se ne radi o teskom krivicnom delu koje je potkrepljeno dokazima (banalan primer: cyber pljacka banke)
    ajde ti uzimaj sebe, a ne *** ili cybershark za primjer pljacke banke -.-
    nitko ne govori da je reglia sta krivo rekao, vec samo da se ponasa ko da ga je netko ubo stapom u dupe i govori o necem sta uopce nije spomenuto od strane mene, ili ikoga iz cybersharka, vec samo od strane osoblja ***a.

Quote Originally Posted by Somnium View Post
    moj savet je da gledate na svoj posao, i da brinete o svojim problemima i svojim klijentima
    kladim se da vecina klijenata koja zeli pomoc, nije dosla da cita o drugim hosting kompanijama

sad tu dolazi do problema, posto je broj registrovanih klijenata mali, a vecina clanova foruma su bivsi *** clanovi, i time ovaj forum
    postaje forum koji za cilj ima kritikovanje rada drugog hostinga

jednostavno brinite o svojim problemima, kao sto *** brine o svojim...
    nismo mi ti koji na spomen zakona govore o ***-u i cybersharku (ko sto rekoh, to radi onaj ko ima putra na glavi). kako ti znas koliko tko ima korisnika ako se drzis svoje filozofije i brines svoje brige? licemjer si do krajnjih granica, kao i ovi iz ***-a sto se javljaju tu na forum, a propovijedaju tvoju filozofiju. vidi se da si ili marioneta ili alter ego nekog od osoblja -.-
    Last edited by tomba2k; 25.05.11 at 21:49.

Potporučnik

moj user je poznat vasim clanovima, ali vidim da ti nisi upoznat
    licemjer si do krajnjih granica, kao i ovi iz ***-a sto se javljaju tu na forum, a propovijedaju tvoju filozofiju. vidi se da si ili marioneta ili alter ego nekog od osoblja -.-
    moja nekultura je sto sam zaboravio da se predstavim, OvidiuS, obican moderator u jednoj sekciji
    koji pokusava da kaze svoje misljenje, ali koliko vidim, ti napadom uzvracas

nismo mi ti koji na spomen zakone govore o ***-u i cybersharku (ko sto rekoh, to radi onaj ko ima putra na glavi). kako ti znas koliko tko ima korisnika ako se drzis svoje filozofije i brines svoje brige?
    ja ne znam koliko vi klijenata imate, ali posecivanjem foruma vidim da je vecina starih *** clanova tu i da su oni najaktivniji
    izneo sam zakljucak na osnovu vidjenog

Kapetan

Pa sto se nisi potpisao kao OvidiuS a ne kao Somnium, opet postoji doza straha medju vama.Kad ste vudeli kolika punisher ima muda vasa su se automatski srpcila.Nekada nije postojala kon***encija, sada postoji i vidi se da vecina bira istu....

Potporučnik

Pa sto se nisi potpisao kao OvidiuS a ne kao Somnium
    Somnium je delo OvidiuS-a, The Dream
    kolega Uros zna da sam ja Ovidius, i pitao me da li zelim promenu nicka
    jednostavno ne zelim, da si me pitao ko sam, i sta sam, odgovor bi dobio istog momenta.

Kad ste vudeli kolika punisher ima muda vasa su se automatski srpcila.Nekada nije postojala kon***encija, sada postoji i vidi se da vecina bira istu....
    ja nemam od cega da strahujem, na *** sam moderator, *** me ne placa, tako da njegov razvoj/pad me ne dotice.
    moje je da vodim red na forumu ako zelim, i ako imam volje.
    posto volim da pomazem, to mi nije tesko palo.

Kapetan

Ok, samo sam to hteo da te pitam, budite mi pozdravljeni.Malo mi fali da ovakve teme odstranim sa foruma jer nikuda nevode.

Kapetan

Realno sledeca vaka tema ja cu licno banovati mene ne zanima nista
    Bre Reglia daj mu skype pa se svadjajte
    Otvoris temu i nista ne dobijes tim -.-
    Ako si izabraio *** Extra budi tamo ako si cyber budi ovde sta tu ima se prica
    LOCK
    http://www.youtube.com/watch?v=ZG531IkXgCI

VIP punisher1389's Avatar

Muda tu nisu bitna Ja sam presao iz svojih razloga, neko iz svojih i tako u krug. Ja gledam ono za sta sam zaduzen i to je to. . .
    Misli svojom glavom to je prava sloboda!

[2:42:37 PM] mihael (micko): da, ali ako padnes sa 200 km/h prosuces se ko kokosije jaje

Tags for this Thread