Results 1 to 5 of 5

Thread: Preporuka

Potporučnik

Preporuka

Posto vidim da je PUBLIC vecinom preko dana pun...i ima igraca...ubacite wh bloker ako mozete znm da cpu trosi i na masina..al ja msm da nece skoditi samo ce biti od pomoci...jer ima citera bruku

Vodnik

Re: Preporuka

Nije resenje na taj nacin izlaziti na kraj sa citerima
    Sa njima ce na kraj izlaziti admin tim, koji jos uvek sastavljamo, kako bi igracima priustili najbolje moguce uzivanje na nasem serveru.
    U svakom slucaju hvala na predlogu

Potporučnik

U nekom slucaju..i jeste npr imam svoj DM 6/na gt.rs...bio prvi u svijetu bla bla..da se ne hvalim...Imam 3 admina samo...i ubacen wh/a bloker...i aim/bloker (vecinu aimova blokira)...Tako da probaj ubaciti pa ces vidjeti promjena a CITERA IMA NA SRW VEOMA PUNO JOS KAD JE NEKO POD WEEK BOSTOM...Toliko od mene zopP

Vodnik

Ne zelim da ubacujem ta cuda kao sto rekoh
    Drago mi je sto imas svoj DM 6 na GT.RS, imao i ja u to 10 public server na gt.rs, da se ne hvalim, tako da odlicno znam sta na serveru treba, a sta ne
    U svakom slucaju hvala tebi na predlogu, ali moracu da ga odbijem.

VIP GaMeR FoReVeR's Avatar

Quote Originally Posted by BETOON View Post
    U nekom slucaju..i jeste npr imam svoj DM 6/na gt.rs...bio prvi u svijetu bla bla..da se ne hvalim...Imam 3 admina samo...i ubacen wh/a bloker...i aim/bloker (vecinu aimova blokira)...Tako da probaj ubaciti pa ces vidjeti promjena a CITERA IMA NA SRW VEOMA PUNO JOS KAD JE NEKO POD WEEK BOSTOM...Toliko od mene zopP
    " da se ne hvalim"
    Ja ne mogu da vjerujem da ste toliko jadni da se hvalite sa rankom i kako vam je non stop pun server jer igraju djeca.
    Sa znanjem se hvali, ne hvali se sa pišljivim rankom.

A da li mu ovo treba, ne treba mu. Samo opterećuje server a i nije baš pouzdano toliko. Počeo si da smaraš sa tim svojim "ja imam server u top 10" kao i svi nalik tebi.

@CorteX samo se opusti i radi kako najbolje znaš. Ovi što su misle da su pokupili svu pamet svijeta samo ignoriši