Results 1 to 19 of 19

Thread: Zaradjivajte od kuce bez ikakvog uloga, radi garantirano 100%

Vodnik

Zaradjivajte od kuce bez ikakvog uloga, radi garantirano 100%

Pozdrav, ja sam poceo skoro sa ovim radom i hocu da ga podelim sa vama.

Radi se o NeoBux-u.

Neobux je paid-to-click servis koji placa po kliku ovisno kakav ste clan, možete zaraditi izmedu 0,001 i 0,02 dolara po kliku. Takoder placaju i po zaradi od referala – preporucenih prijatelja koji se se preko vas registrirali, odnosno placaju za svaki klik koji oni naprave. Ono što je mene, a vjerojatno i vas najviše zanima je besplatni (free) racun i kako maksimizirati svoju zaradu kroz klikove. Osim besplatnog postoje i placena clanstva – golden membership, no ona koštaju. Moja je preporuka ne ici s njima, barem ne odmah. Besplatni racun može biti solidan ukoliko pratite nekoliko smjernica – možete ZARADITI znacajno više nego inace.

Besplatno clanstvo ima svoje pogodnosti, ali i nedostatke. Najveca pozitivna stvar je što je besplatno! I što možete isplatu dobiti odmah, dok neki s isplatama znaju odugovlaciti. Po svakom kliku cete biti placeni od 0,1 cent do 2 centa, što je otprilike standarna cijena svih. Ukoliko kupite golden paket dobit cete više, no pocetnicima ja to ne bi preporucio – potrebno je ipak malo iskustva u radu s ovim servisom da bi se to moglo i iskoristiti onako kako je i namijenjeno. Da bi dobili novce potrebno je samo klikati na oglase. Dnevno možete dobiti od desetak do preko dvadeset oglasa, ovisno o tome koliko vam je dostupan internet. Ukoliko se logirate jednom dnevno dobit cete oko 10 do 15 oglasa. Dosta cesto znaju imati oglase za klikanje koji su limitiranog trajanja i takve cete u tom slucaju propuštati.
    Registrirajte se na NeoBux!

Isplata

Najbolje od NEOBUX-a je INSTANT ISPLATA cim skupite minimalnu svotu za isplatu. Znaci, novci ce Vam sjesti na racun onog trena kada ih zatražite!
    Minimum za prvu isplatu iznosi 2$, za drugu 3$, trecu 4$ i tako dalje do 10$. Zarada je instantna, a vrši se preko PayPal-a, Payza, Skrill i Netteler.

Referali

Da bi povecali zaradu preporucite prijatelje, susjede, rodbinu, kolege s posla da se registriraju. U tom slucaju cete dobit 0,1 cent po svakom kliku koji oni naprave i na taj nacin ubrzati nacin zarade. Zamislimo ovaj slucaj:
    Pretpostavimo da imate sve oglase od 0,1 cent (što nije slucaj, ima i placenijih – do 2 centa). Vi dnevno kliknete na oko 15 komada, što je 1,5 cent. Preporucite brata ili sestru. Sad cete dnevno dobivati 3 centa – 1,5 vaš i 1,5 od njih. Preporucite još jednog clana – dobivate 4,5 centi. Troje preporucenih – 6 centi na dan – vidite kako brzina zarade raste? A sigurno znate troje ili više ljudi zainteresiranih za malo zarade sa strane! A koliko imate prijatelja na fejsu, twiteru ili trosjedu? Mislite da bi netko od njih bio zainteresiran za ovakav nacin zarade? Sigurno bi…
    Postoje neka ogranicenja besplatnog racuna – za pocetak limitirani ste na samo 35 direktnih referala (ljudi koje vi preporucite, koji zaraduju za vas). No, možete one koji su eventualno odustali od ovog i postali neaktivni izbrisati te na njihovo mjesto postaviti nove i predanije ljude. Limit od 35 ljudi i nije neki nedostatak, prvenstveno zato što je potrebno dosta vremena (ili dobrih frendova) koji ce to popuniti, a i s vremenom ovaj limit se povecava.

BITNO !!!
    Isto tako postoji i rented referrals, oni se placaju mjesecno, ili na veci period, zavisi koliko hocete da ih produzite, zaradu on njih je ista kao i zarada od direktnu referala, vise o ovome cu vam pricati kad se javite na PM.

Sta cekate? Registrirajte se odmah i javite se na PM da dobijete detaljnija strategija od najstarijih clanova u NeoBux-u.

Ovo vec nije prevara, a za to postoje i dokaze naravno, na ovom LINKU

Sve sto je potrebno jeste da udjete na link i da se registrujete, a zatim pratiti sve sto sam gore.

Naravno NeoBux ima clanova od svih Balkanskih drzava, kao Makedonija, Srbija, Crna Gora, Hrvatska, kao i Grcka(najuspesnijih clanova su Grci).

Srecno u zaradjivanju
    Last edited by GaMeR FoReVeR; 29.01.17 at 17:14.

Superko McGhousT's Avatar

Re: Zaradjivajte od kuce bez ikakvog uloga, radi garantirano 100%

Ja vec duzi period sam na grabpoints nije prevara skupis lako poene igrajuci igrice, gledajuci YT klipove itd uzimas steam wallet, paypal 3$ 6$ 10$ i 20$ ja sam skupio za 3 $ uzeo i stiglo za 48 sati, sad imam 2800 poena treba mi 5000 za steam wallet 5$

Vodnik

Quote Originally Posted by McGhousT View Post
    Ja vec duzi period sam na grabpoints nije prevara skupis lako poene igrajuci igrice, gledajuci YT klipove itd uzimas steam wallet, paypal 3$ 6$ 10$ i 20$ ja sam skupio za 3 $ uzeo i stiglo za 48 sati, sad imam 2800 poena treba mi 5000 za steam wallet 5$
    I to sto pricas nije prevara, ali mala je zarada, treba da se ubijes kako bi skupio 5$, ovamo se zaradjuje veliki novac. Dodji PM ako hoces objasnit cu ti sve.

Superko McGhousT's Avatar

Posalji na PM pa kad stignem videcu

Vodnik

Quote Originally Posted by McGhousT View Post
    Posalji na PM pa kad stignem videcu
    Poslato

Kaplar

Znas i sam da nikad nisam ni sumnjao u tvoje racunarske sposobnosti!

Vodnik

Quote Originally Posted by InternationalGaming View Post
    Znas i sam da nikad nisam ni sumnjao u tvoje racunarske sposobnosti!
    Hahahaha :P

Major

i ovo je takoreci lebac bez motiku?

Jedina moguca zarada je da skupis 100000 referala koji ce ko budale da klikcu p oreklame i ti eventualn oda skupis neku kintu, inace, lakse je i bolje da uradis nesto svoje od jednog projekta uzmes barem 50 evra a prosecn ose uzima od 200 do 500, mislim da je isplativije zar ne?
    - a projekti obicno traju za ovu cenu oko 10-tak dana pa i manje, zavsii sta se radi ne pricam samo o web dizajnu pricam uopsteno
    Stefan Nikolic - CyberFX
    - Web & graficki dizajner - front developer.

| Donacije: PayPal
    | FB Stranica: Page
    | Galerija: Deviantart

VIP GaMeR FoReVeR's Avatar

Quote Originally Posted by CyBerFX View Post

Jedina moguca zarada je da skupis 100000 referala koji ce ko budale da klikcu p oreklame i ti eventualn oda skupis neku kintu, inace, lakse je i bolje da uradis nesto svoje od jednog projekta uzmes barem 50 evra a prosecn ose uzima od 200 do 500, mislim da je isplativije zar ne?
    - a projekti obicno traju za ovu cenu oko 10-tak dana pa i manje, zavsii sta se radi ne pricam samo o web dizajnu pricam uopsteno
    +1, slažem se

Loš pokušaj prikupljanja referela

Vodnik

Quote Originally Posted by CyBerFX View Post

Ti radi tvoj posao, ja radim moj posao.

Sto se tice uzimanje novca. Mnogo lakse je sakupiti 100000 referala (skupljas novca i rentujes referale) i da uzimas po 500e na dan, a ne taj propali posao sa kojem ne mozes da prosperiras ovdje na Balkanu. Sa tim tvoji posao jedino ako se probijes na strano trziste onda mozes da uzimas dobra para. Tako da svako sa svoje, ja sa mojem.

Pozdrav.

Edit: Sto se tice motiku, ja bolje znam sta je to i kako se radi nego vecina na ovaj forum, tako da ne sudi nesto sto ne znas.

GameTracker Admin riste5's Avatar

Quote Originally Posted by Punisher1 View Post
    Ti radi tvoj posao, ja radim moj posao.

Sto se tice uzimanje novca. Mnogo lakse je sakupiti 100000 referala (skupljas novca i rentujes referale) i da uzimas po 500e na dan, a ne taj propali posao sa kojem ne mozes da prosperiras ovdje na Balkanu. Sa tim tvoji posao jedino ako se probijes na strano trziste onda mozes da uzimas dobra para. Tako da svako sa svoje, ja sa mojem.

Pozdrav.

Edit: Sto se tice motiku, ja bolje znam sta je to i kako se radi nego vecina na ovaj forum, tako da ne sudi nesto sto ne znas.

Ako ti ne ulažeš na tom sajtu, na primer si regular membership, onda možeš samo da sanjaš da ćeš rentati 100k referala samo sa zaradom od tog sajta bez da plaćaš sopstvene kartice...

Realno, možda se isplati ali treba da uložiš u njemu. Kao i onaj što su reklamirali SFI. Tamo takođe možeš zaraditi, ali da bi zaradio morao bi investirati u tom poslu, bez toga ništa.

I klikajući na te reklame, i yt linkove, ajde mi kopiraj i paste sve brojke poćevši od 0,000 koliko dobijaš i preraćunaj za koliko vremena ćeš ti napraviti ta 10$ preko besplatan korisnićki nalog.

A od reklamiranja referala na yt, i socijalne mreže, retko ko će da se registruje i baš da bude aktivan i da klikće na te reklame...

Od ovog sajta nema ništa, jedino više bi ti se isplatilo kod SFI, ali da bi bio uspešan morao bi uložiti $ u tom poslu.

Ako bi išao na SFI, onda ti najbolja opcija da trejduješ, najviše pojena dobijaš i imaćeš zaradu. Znam ljudi koje zarađuju na tom sajtu, ali moraš prvo investirati u tom poslu...

Vodnik

Quote Originally Posted by riste5 View Post
    Ako ti ne ulažeš na tom sajtu, na primer si regular membership, onda možeš samo da sanjaš da ćeš rentati 100k referala samo sa zaradom od tog sajta bez da plaćaš sopstvene kartice...

Realno, možda se isplati ali treba da uložiš u njemu. Kao i onaj što su reklamirali SFI. Tamo takođe možeš zaraditi, ali da bi zaradio morao bi investirati u tom poslu, bez toga ništa.

I klikajući na te reklame, i yt linkove, ajde mi kopiraj i paste sve brojke poćevši od 0,000 koliko dobijaš i preraćunaj za koliko vremena ćeš ti napraviti ta 10$ preko besplatan korisnićki nalog.

A od reklamiranja referala na yt, i socijalne mreže, retko ko će da se registruje i baš da bude aktivan i da klikće na te reklame...

Od ovog sajta nema ništa, jedino više bi ti se isplatilo kod SFI, ali da bi bio uspešan morao bi uložiti $ u tom poslu.

Ako bi išao na SFI, onda ti najbolja opcija da trejduješ, najviše pojena dobijaš i imaćeš zaradu. Znam ljudi koje zarađuju na tom sajtu, ali moraš prvo investirati u tom poslu...
    Druze postoje direktne i rentane referale, ovih sto ih rentas placas ih na neki period 1 mj, 2,3,8 itd. A direktni su samo dopoljniteljni referali a ih ne moras imati. Kad sakupis max referale na standard(250) imaces dovoljno novca da kupis golden membership pa ces i referale da povecas. Naravno da sam ulozio, nekad se rizik isplati. A sto se tice tog SFI, ja mislim da je to vec propalo ******.

Kapetan

Na ovaj nacin moze da zaradi samo neko ko ima jake stranice/grupe na drustvenim mrezama, gde moze da zainteresuje ljude i treba da ulozi dosta vremena da bi to radilo valjano.
    Bolje je napraviti vise jedinstvenih zanimljivih sajtova sa Google As Sense oglasima, tu je vec realnija zarada.

Moja preporuka je da naucite programiranje, jer je lova tu
    Ja ne radim ni 3 dana mesescno kad se sabere a zaradim dosta novca.

Vodnik

Quote Originally Posted by milutinke View Post
    Na ovaj nacin moze da zaradi samo neko ko ima jake stranice/grupe na drustvenim mrezama, gde moze da zainteresuje ljude i treba da ulozi dosta vremena da bi to radilo valjano.
    Bolje je napraviti vise jedinstvenih zanimljivih sajtova sa Google As Sense oglasima, tu je vec realnija zarada.

Moja preporuka je da naucite programiranje, jer je lova tu
    Ja ne radim ni 3 dana mesescno kad se sabere a zaradim dosta novca.
    Opet kazem da referale ne moras da skupljas po drustvenim mrezama, nego ih rentujes (kupujes).

A za adsense-u si u pravu ali i tu treba da imas dosta jaka stranica po drustvenih mrezama kao i moras da ulozis nesta kako bi zaradio.
    Za programiranja planiram da pocnim da ucim, ali to nije bas tako lako, treba vremena da bi se usovrsivao, ali niko se nije ucen rodio, naravno da ce biti tesko

Mladen98
    Guest

Meni je prosto neverovatno kada vidim koliko Vas je nepismeno. Svi bi neku tako lako zaradu a osnovnu skolu nisu zavrsili.

Матори xD micko's Avatar

Nema leba bez motiku.

Major

Iskreno, slažem se sa tobom micko, ali koga ne interesuje može da zaobiđe.
    Zato do sada nisam komentarisao ovu temu, što znači, ne zanima me.
    Name: Aleksić Jovan
    Nickname: Ete[x].
    Playing: Counter-Strike 1.6

Vodnik

Quote Originally Posted by micko View Post
    Nema leba bez motiku.
    Druze vec sam o tome napisao. Ja se kladim da motiku ne znas ni drzati a kamo li je upotrebljavati. Zaobidji post ako te ne zanima

Quote Originally Posted by Mladen98 View Post
    Meni je prosto neverovatno kada vidim koliko Vas je nepismeno. Svi bi neku tako lako zaradu a osnovnu skolu nisu zavrsili.
    Ne bih rekao. Nigde nisam spomenuo da je zarada LAKA.

VIP GaMeR FoReVeR's Avatar

Quote Originally Posted by Punisher1 View Post
    Druze vec sam o tome napisao. Ja se kladim da motiku ne znas ni drzati a kamo li je upotrebljavati. Zaobidji post ako te ne zanima

Ne bih rekao. Nigde nisam spomenuo da je zarada LAKA.
    Previše gluposti na jednom mjestu
    Katanac