Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 55

Thread: Radim phpBB forume

Potporučnik

Radim phpBB forume

Radim phpBB forume

Sa radom pocinjem isti dan, a zavrsavam za 2 dana maksimalno. Mozete mi poslati link foruma kakav otprilike zelite, ako nemate ideju ja cu vam uraditi kako mislim da bi najbolje odgovaralo vasem forumu. Uz dizajn foruma, instaliram modove koje zelite. Ako vam treba neki moj rad javite se na PM.

Cijene se vrte od 5e do 40e, ovisi kakav forum zelite.

VIP GaMeR FoReVeR's Avatar

Re: Radim phpBB forume

Postavi ovde neke svoje radove

Potporučnik

Ovo sam radio za svoj forum: http://target-cs.info

Kapetan

moja modernize tema i uzeto sa starog et i nzm sa koje jos teme par slika i slepanp u jednu temu. uradi nestk sam a ne kd drugih da krpis.

Potporučnik

Quote Originally Posted by falcon View Post
    moja modernize tema i uzeto sa starog et i nzm sa koje jos teme par slika i slepanp u jednu temu. uradi nestk sam a ne kd drugih da krpis.
    sta sa stare? ne lupaj molim te, totalni redizajn i neke sitnice za modernize

Superko McGhousT's Avatar

Phpbb stajla ima na kilo, svako moze mod da instalira na 2 nacina.
    1. Prati tut instalacije moda.
    2. Preko automod-a instalira na 2 klika.

Hocu da kazem da je najlakse srediti phpbb forum... Bolje kreni ucis vbulletin, ipboard itd...

Kapetan

Quote Originally Posted by SQUINT View Post
    sta sa stare? ne lupaj molim te, totalni redizajn i neke sitnice za modernize
    lupam? nav sa stare Et teme. inace si vecinu uzeo sa moje modernize teme. totalni redizajn? au boze ako ti je ovo totalni redizajn.

Potporučnik

nista nije sa stare teme, a pogotovo nav, provjeri jos jednom.
    koja vecina je sa modernize?

Kapetan

sve je sa modernize teme jer nju koristis. nav pozadina je cap-div sa prve etrail teme. cap-div si uzeo sa neke druge teme tako da ono.

Potporučnik

sve? ne znam koju temu ti uopce gledas jer ova i modernize uopce ne izgledaju isto, samo neke sitnice koje ne bih mjenjao su sa modernize kao sto sam vec rekao

Major

Quote Originally Posted by beast_epdesing View Post
    Za godinu dana mog rada i truda, i bacanje vremena uzalud zbog jednog hosting-a
    tacnije GameHoster.biz & Boostcsgroup GmbH
    Izrada od strane Ownera, odlucio sam da ove radove sve sto sam radio u poslednje vrijeme za njih dadnem free vama , saljite sto dalje
    Ne ulazite u dodir s njima sto se tice poslova , samo ce te morati posjetit dzabe psihologa xD
    Toliko od mene
    Download link:
    Sta sada sa ovim?

@Tema
    Link: http://www.target-cs.info/ ako ti je ovo neki rad kako bi mogao reci "Radim phpbb forume" onda nas CyberPolice ili Falcon nema vise posla jer ovo je rad vijekova.
    Ljudino pusti ovo u vodu neces nikog navuci na tanak led, ova tema koju tvoj forum koristi je ****** da izvines, nije uvreda samo hocu da ti kazem klasicni dizajn.

Falcon izvini sto te spominjem, samo sam htio da kazem pored tebe i tvoji phpbb radova ovaj nikad nece imati samse.
    Last edited by GaMeR FoReVeR; 02.04.17 at 12:46.
    Social Network - WithOut ADS - WithOut Verifications

VIP GaMeR FoReVeR's Avatar

Rad ništa posebno. Kao i većina "profesionalaca" znaš samo boje promijeniti i slike, ovo "totalni redizajn" nije vidjelo

Potporučnik

pa nego sta je drugo nego klasicni? pravio sam za sebe jednostavan forum bez nekih boja i gifova koje koristi vecina danasnjih foruma, ostalo je jos neke modove i sitnice srediti. ostavite mi vase radove da vidim jeste li dobri koliko znate pametovati.

uostalom vec sam napisao da mogu srediti kakav god forum zelite, samo posaljite primjer, ovo je obicni forum koji jos nije ni gotov dok ne predjemo na novi web hosting

Major

pa nego sta je drugo nego klasicni? pravio sam za sebe jednostavan forum bez nekih boja i gifova koje koristi vecina danasnjih foruma, ostalo je jos neke modove i sitnice srediti. ostavite mi vase radove da vidim jeste li dobri koliko znate pametovati.

uostalom vec sam napisao da mogu srediti kakav god forum zelite, samo posaljite primjer, ovo je obicni forum koji jos nije ni gotov dok ne predjemo na novi web hosting
    Kladim se sa tobom u 100e da sam u stanju bolji forum uradit uvjek, ja nemam radove nit sam imao, uzima sam elemente i sklapao za svoje neke forume koje sam drzao.
    Al opet ti nesto manipulises, jednostavno nikome nije potreban ko zna instalirati auto mod, jer sve preko auto moda ide i poslije samo dodas neke linije koda u vec postojeci dizajn.
    Sto se tice dizajna niko nije nesposoban otvorit teme/default/images i editovati hdr_mid i logo i par button slika, barem za sebe govorim, a ovaj tvoj forum ako nije gotovo sto nam dajes da ga gledamo? Daj neki forum koji si radio da je dobar, dostojan pa onda cemo reci e super vrijedi tih para ili u opste gledano vrijedi da prodajes svoju uslugu.

Ja te ne hejtam, govorim da samo ovaj dizajn koji sam vidio na tvom forumu je, bljak.

Potporučnik

Quote Originally Posted by Hankok View Post
    Kladim se sa tobom u 100e da sam u stanju bolji forum uradit uvjek, ja nemam radove nit sam imao, uzima sam elemente i sklapao za svoje neke forume koje sam drzao.
    Al opet ti nesto manipulises, jednostavno nikome nije potreban ko zna instalirati auto mod, jer sve preko auto moda ide i poslije samo dodas neke linije koda u vec postojeci dizajn.
    Sto se tice dizajna niko nije nesposoban otvorit teme/default/images i editovati hdr_mid i logo i par button slika, barem za sebe govorim, a ovaj tvoj forum ako nije gotovo sto nam dajes da ga gledamo? Daj neki forum koji si radio da je dobar, dostojan pa onda cemo reci e super vrijedi tih para ili u opste gledano vrijedi da prodajes svoju uslugu.

Ja te ne hejtam, govorim da samo ovaj dizajn koji sam vidio na tvom forumu je, bljak.
    ostavi mi ovde ili na PM neki forum koji ima dobar dizajn cisto da vidim ili mi posalji neki primjer pa da uradim tako. meni ovo izgleda pregledno i lijepo, ali nema svako isto misljenje.

Major

ostavi mi ovde ili na PM neki forum koji ima dobar dizajn cisto da vidim ili mi posalji neki primjer pa da uradim tako. meni ovo izgleda pregledno i lijepo, ali nema svako isto misljenje.
    Brate vidi, ako ovo nije pregledno jer je sve ista itonacija boja, i nema nikakvi efekata, izmedju toga zasto ne bootstrapt forum? ili nesto simple da se uklopi plavo, sivo, a ne sve na stil gaming-a i radova koji su vec vidjeni pa ne znam ni ja vise po koji put.
    Evo slika jedna: https://cdn.frip.in/wp-content/uploa...orum-Theme.jpg
    Zasto ne ovako? al ne jer svi idu na redizajn od falcona, filipa i mnogi drugi.

Evo ako mislis da znas uradit hajd od ipb teme za phpbb ja ti platim 5e samo da vidim demo te teme: http://cheesysalsa.deviantart.com/ar...FREE-261587412

Pretvori ovu temu u phpbb temu i da ima funkcije kao tvoj forum dobijas 5e - ne download samo demo hocu.

Potporučnik

Brate vidi, ako ovo nije pregledno jer je sve ista itonacija boja, i nema nikakvi efekata, izmedju toga zasto ne bootstrapt forum? ili nesto simple da se uklopi plavo, sivo, a ne sve na stil gaming-a i radova koji su vec vidjeni pa ne znam ni ja vise po koji put.
    Evo slika jedna: https://cdn.frip.in/wp-content/uploa...orum-Theme.jpg
    Zasto ne ovako? al ne jer svi idu na redizajn od falcona, filipa i mnogi drugi.

Evo ako mislis da znas uradit hajd od ipb teme za phpbb ja ti platim 5e samo da vidim demo te teme: http://cheesysalsa.deviantart.com/ar...FREE-261587412

Pretvori ovu temu u phpbb temu i da ima funkcije kao tvoj forum dobijas 5e - ne download samo demo hocu.
    obe teme ne izgledaju nista posebno, takvu ipb temu mogu dizajnirati da izgleda isto na phpbb jer realno nije neki posao...

trenutno radim redizajn jedne teme pa saljem kad zavrsim

GameTracker Admin riste5's Avatar

obe teme ne izgledaju nista posebno, takvu ipb temu mogu dizajnirati da izgleda isto na phpbb jer realno nije neki posao...

trenutno radim redizajn jedne teme pa saljem kad zavrsim
    Ćim kažeš da možeš, zašto onda to ne pokažeš i dokažeš svoje znanje tako što pošalješ nam demo pa da vidimo?

Potporučnik

Quote Originally Posted by riste5 View Post
    Ćim kažeš da možeš, zašto onda to ne pokažeš i dokažeš svoje znanje tako što pošalješ nam demo pa da vidimo?
    zato jer nemam vremena za bacanje, ova tema nikome ne treba i ne vidim zasto bi je radio. ko hoce da mu uradim temu, ima pm opciju i neka posalje ponudu.

ne smarajte u ovoj temi, potrebno je samo poslati primjer kakav forum zelite i odradit ce se isti, a svaki rad ce biti u ovoj temi.

Potporučnik

Owner AkutaSame's Avatar

Zbog ovakvih pacijenata i šupčina kao sto si ti sam se opet registrovao. Molim te ne prodaj priče kako radiš neke 'dobre' i originalne forume.

Pozz

Major

Što se tiče teme, nije loša, ali da si je ti radio, sigurno nisi. Tako da slobodno možeš i postaviti gde se ova tema može nabaviti.
    Last edited by Ete[x].; 07.04.17 at 07:35.
    Name: Aleksić Jovan
    Nickname: Ete[x].
    Playing: Counter-Strike 1.6

VIP NEON's Avatar

Tema se zove Modernize Style i molim te da iz postovanja prema autoru teme vratis njegov copyright.
    Promenio si samo boje, tekst i header i odmah je to tvoja tema..
    NEONDESIGN
    GRAPHIC AND WEB DESIGNER

Potporučnik

Al vas pucaju neki kompleksi, strasno

Ljudi ti samo istinu kazu da zamenis hrd mid sliku i par boja i odmah tvoj stajl itd... Vidi nesto od 0 napravi...

Potporučnik

Quote Originally Posted by McGhousT View Post
    Ljudi ti samo istinu kazu da zamenis hrd mid sliku i par boja i odmah tvoj stajl itd... Vidi nesto od 0 napravi...
    niste se ne registrirali, a pricate gluposti i ne znate sta ima na forumu.
    moze neki vas rad jer po pricama ste zesci profesionalci?

VIP NEON's Avatar

Ne treba nam da se registrujemo a da vec ne vidimo da je tema od drugog autora.
    Ocigledno je sve isto.
    NEONDESIGN
    GRAPHIC AND WEB DESIGNER

Major

niste se ne registrirali, a pricate gluposti i ne znate sta ima na forumu.
    moze neki vas rad jer po pricama ste zesci profesionalci?
    Forum obicni klasicni, cak sta vise i ne dovrsen.
    Modovi ne dovrseni, registracija kad ides i country mod ti ne radi.
    Takodjer kad hocu da se registrujem i pogrijesim email pokusam da ispravim, vraca me na vrh stranice pa moram da skrolam kao budala.

Ima mnogo zamjerki na ovom, a dizajn sam po sebi crveno / crno stil boja nije specijalan, dzaba se registrovao.
    Cak sta vise nemas ni chat. Top Five acctivity sidebar fali jedno 10 plugina lijepi i uklapanja da se nesto dobro izvuce od ovog, tek tada mozes prodavati svoje bezvezne usluge.

Moj neki rad: HQ-FORUM (E-trail) kopija na IPB temu editovan do kraja bio.
    Takodjer http://f-book.us sngine engine koristim pogledaj demo od sngine i moj edit pa mi se javi sa radom.

Potporučnik

ne moze chat na ovaj hosting, jos sredjujem neke stvari

Potporučnik

sta ti predstavlja f-book, iskopirano od Facebooka, ubacen login, register i slika?
    Last edited by SQUINT; 07.04.17 at 15:40. Reason: greska

Major

sta ti predstavlja f-book, iskopirano od Facebooka, ubacen login, register i slika?
    Prvo sto ne sredis te modove pa onda pocnes da prodajes svoje usluge (ako ih imas uopste)?
    Drugo jesi trazio od nas neki rad dobijo si neki rad, ja ne prodajem svoje "Znanje / Ne znanje" a i ne kurcim se kao ti sto si naucio par funkcija kako izvuci [TOPIC_POST], [ONLINE_TIME] i odma da ti je da prodajes svoje usluge.

Opet ti kazem ja nisam hejter tvog foruma, niti rada al sam hejter kad kazes da radis phpbb forume a ne mozes simple teme da uradis da nemaju mane.
    Ja svoj sajt kao "fb" sam kupio da gubim svoje vrijeme, kad ga imam, ja nit prodajem nit kupujem usluge kao ti. To je jedna velika razlika izmedju mene i tebe oko ove tebe.

Sto se tice login stranice da login / regist forma je sastavljena od mog znanja, kao i sve ostalo sto se nalazi ispod login stranice to jest kad imas svoj profil.
    Ja to nekako pomalo editujem za svoju dusu i opustam.

Edit:

Upravo gledam tvoj user-profil i naletim na zanimljivu cinjenicu "www.target-cs.info" u avatar box navigaciji i kako se sjecam ova tema je od cyberpoliceman tema je Modernize Style i ako mislis da nas pucaj kompleksi evo za sve download pa ko misli da nas pucaju kompleksi neka se uvjere.
    Link: http://www.awesomestyles.com/phpbb3-...iew/modernize-
    Takodjer ako odete na user profil da gledate ugledace te sledeci link "www.modernize-style.com" ili nesto u tom fazonu zaboravio sam, to vam mnogo vise govori nesto sto mislite.
    Decko ne pricaj vise nista u ovoj temi o sebi.
    Last edited by Hankok; 07.04.17 at 15:56.

Potporučnik

a sta s tim sajtom u user profile?

Major

a sta s tim sajtom u user profile?
    Cemu dajes odgovore jos? kad svi znamo da je ovo edit 1% od teme CYBERPOLICE MAN-a i sa user profile moze se primjetit kako si ostavio sve elemente od tog dizajna.

Potporučnik

Cemu dajes odgovore jos? kad svi znamo da je ovo edit 1% od teme CYBERPOLICE MAN-a i sa user profile moze se primjetit kako si ostavio sve elemente od tog dizajna.
    ajde ti edituj ovu temu da te vidim, editovano je sve sto je bilo potrebno za red style, te ikonice za pm, reply jos nisam ali nije bitno dok ne pocnem sa punjenjem foruma.
    user profile nije isti ako malo pogledas obe teme shvatit ces

Major

ajde ti edituj ovu temu da te vidim, editovano je sve sto je bilo potrebno za red style, te ikonice za pm, reply jos nisam ali nije bitno dok ne pocnem sa punjenjem foruma.
    user profile nije isti ako malo pogledas obe teme shvatit ces
    Ajde decko ne budi smarac, nisam se ja javio da radim dizajnove ni modove nego ti.
    I vjerujem da ti niko ovde nece ponudit ni 1e za neki tvoj rad.
    Im out!
    Sory za ovoliki spam i diskusiju bez potrebe.

Potporučnik

Ajde decko ne budi smarac, nisam se ja javio da radim dizajnove ni modove nego ti.
    I vjerujem da ti niko ovde nece ponudit ni 1e za neki tvoj rad.
    Im out!
    Sory za ovoliki spam i diskusiju bez potrebe.
    pa ti ovde smaras, a ne ja...
    dobro nagadjas, vec mi se javila 2 covjeka

Major

SQUINT ja zelim da uspijes u projektima sa tim osobama koje su te kontakt.
    A za ostalo rece oni sami svoje utiske o tebi poslije.

Kapetan

ako ti naplacujes ovo ja onda treba da batalim phpbb.

VIP NEON's Avatar

Hankok, poradi na pravopisu i gramatici, uzas.
    SQUINT predlazem da se ovde stavi katanac zato sto ce te ceo forum poceti napusavati zbog ovoga.
    Tema je kao sto sam i rekao Modernize style od Cyber Police (falcon) i samo si izmenio par linija koda sto moze bilo kakva i malo pismena osoba da uradi.
    NEONDESIGN
    GRAPHIC AND WEB DESIGNER

Major

Quote Originally Posted by NeonDesign View Post
    SQUINT predlazem da se ovde stavi katanac zato sto ce te ceo forum poceti napusavati zbog ovoga.
    Ako bude došlo do toga, nadležni će zaključati temu. Ako autor želi da dobije pohvale, kritike ili predloge, neka ga, neka ostavi temu otključanu.

I dosta prepucavanja. Ovaj forum služi da se pomogne svakom članu oko svakog problema, a ne za ovo što ste vi započeli.
    Last edited by Ete[x].; 07.04.17 at 21:37.
    Name: Aleksić Jovan
    Nickname: Ete[x].
    Playing: Counter-Strike 1.6

Potporučnik

- jos nesto dodato

@NeonDesign sta mi to znaci, nista, siguran sam da 50% foruma ne zna ni kako se rucno ubacuju modovi

kad se sve sredi (modovi i to) onda cemo vidjeti, za sad je odradjen samo dizajn i nesto oko HTML-a

Owner AkutaSame's Avatar

- jos nesto dodato

@NeonDesign sta mi to znaci, nista, siguran sam da 50% foruma ne zna ni kako se rucno ubacuju modovi

kad se sve sredi (modovi i to) onda cemo vidjeti, za sad je odradjen samo dizajn i nesto oko HTML-a
    Kad pogledam kako ti pises o svojim 'projektima' ili o dizajnu odma shvatim koliko nemas pojma. Dug period sam druze bio ovde administrator. Drzao Curug community ceo gde se nalazio unikatan dizajn (dobro nauci rec unikatan) bio super moderator na Sirmium areni, bio super moderator i na Explosive community. Takvih kao ti sam se mnogo nagledao koji zele stvaarno da zarade neki dinar, ali veruj mi ljudi koji profesionalno rade to sto ti navodno nudis ne zaradjuju ovde nista. Uci nesto kao sto je programiranje ili web programiranje tu lezi para.

Ovo ti je sada savet ne brukaj se ovim.

Retired ::ZeN::'s Avatar

Quote Originally Posted by Mladen98 View Post
    Kad pogledam kako ti pises o svojim 'projektima' ili o dizajnu odma shvatim koliko nemas pojma. Dug period sam druze bio ovde administrator. Drzao Curug community ceo gde se nalazio unikatan dizajn (dobro nauci rec unikatan) bio super moderator na Sirmium areni, bio super moderator i na Explosive community. Takvih kao ti sam se mnogo nagledao koji zele stvaarno da zarade neki dinar, ali veruj mi ljudi koji profesionalno rade to sto ti navodno nudis ne zaradjuju ovde nista. Uci nesto kao sto je programiranje ili web programiranje tu lezi para.

Ovo ti je sada savet ne brukaj se ovim.

Dovoljno receno. Lock
    Nemanja Velickovic

EX CyberShark.RS Administrator
    Studentski predstavnik u Studentskom parlamentu Ekonomskog fakulteta, Univerziteta u Beogradu
    Clan organizacije ''Grupa za SPEKOF''
    Clan ''Saveza studenata Beograda''
    Trenutno se bavim web designom i social-media marketingom.
    Za vise informacija na [email protected]

Potporučnik

Sredim forum besplatno prvom koji se javi na PM

Potporučnik

Prodajem ovu temu http://terzaaa.deviantart.com/art/Fr...2015-515872124

Cijena 10e, uplata moguća iz svake zemlje

VIP NEON's Avatar

S obzirom da je danas 2017. godina, ne verujem da bi neko odmah skocio da zgrabi tvoju temu.

Pre 2/3 godine kada je to bilo aktuelno i kada su svi koristili takav stil dizajniranja foruma, letelo je to po trzistu kao nista,ali
    sa pojavom simple i flat dizajna, takav stil se zanemaruje.

To je moje misljenje o ovoj temi koju trenutno prodajes za svakako razumnu cenu, ali sa podsticajem da se okrenes drugom
    nacinu dizajniranja i odbacis taj stari stil jer, realno, vise ces zaraditi tako sto radis nesto sto je responsive i jednostavno nego
    sto radis nesto sto ce retko ko da kupi. Srecno.
    NEONDESIGN
    GRAPHIC AND WEB DESIGNER

S obzirom da ovo nije tvoj rad tesko da ces prodas nekom. Bolje nesto uradi sam i onda prodaj... Sramota je prodavati tudje radove i muku. Toliko od mene.

Potporučnik

Quote Originally Posted by McGhousT View Post
    S obzirom da ovo nije tvoj rad tesko da ces prodas nekom. Bolje nesto uradi sam i onda prodaj... Sramota je prodavati tudje radove i muku. Toliko od mene.
    Kakve veze ima ciji je rad? Ovu temu sam davno koristio i ubacio jos opcija u nju... Ne mijesaj se ako nemas nista korisno

VIP NEON's Avatar

Preprodaja tudjih radova se cesto zabranjuje u samoj licenci koja je data sa temom i koju je autor sam napisao.
    To sto dodas nesto ne znaci da je tvoj rad, ako ja ukradem ceo nas forum i dodam samo sidebar znaci da sam ja napravio tu temu.. nimalo sarkazma.
    NEONDESIGN
    GRAPHIC AND WEB DESIGNER

Ja ti dajem koristan savet da ne prodajes tudje radove i muku Nego nesto sam napravi od 0 i onda prodaj