Results 1 to 14 of 14

Thread: End

Potporučnik

End

Udjoh da vidim sta se desava ovde,da nije vracen CS 1.6 kad ono nista. Slobodno mogu reci,a i vi znate da je ovo zadnje vree doslo ovde,da je sve propalo i da mu povratka apsolutno nema,ali bilo je lepo,sve je bilo lepo i zabavno,bilo je i nerviranja i svega,ali fino.. Propast je krenula od novog Clienta,tu je krenulo komplikovanje nepotrebno i oduzimanje igracima nesto na sta su navikli(mirc,ac),zatim dodavanje CS GO koji se nikako nije pokazao ovde jer i sam u igri ima opciju igre 5v5,za razliku od CS 1.6 koja nema i koja se pokazala jako dobrom i igranom. I pored svega vi CS 1.6 ukidate nacisto,kao ste ste hteli da nametnete CS GO ,ali to nije islo,sada je sve propalo ,vidim da se nista na forumu ne prica,nek neko da neki odgovor cisto da se podsetim starih ljudi i uverim da o ovome i dalje neko brine. Pokusajmo mozda World of Tanks,mozda uspe heehehhe
    Pozdrav

Banovan

Re: End

Moje mišljenje.

CS je odavno propao zbog novog exploita tj steam id changerom. Jedino da bude steam only, ali znamo da i od toga neće biti nećega jer malo ko igra na steamu.
    Ma koliko god ti banovao one koje koriste steam id changer, oni će uvek promeniti steam i ip, i odnovo sve kreće. Ćak i ako im nalog banuju, oni će i dalje moći da se registruju na gatheru ćim promene ip, a banovanje na dinamićnu ip adresu banovaće i nedužni koji koriste taj opseg.

I dobro je to što su uveli cs:go, jer zasad ta igra je dobra, a to koliko dobra (nadam se da neće da bude kao cs 1.6) vreme će pokazati svoje.

AC je dobro što su uveli zbog ćitera. Ne vidim zašto bi to bio problem.

CyberShark developer

Quote Originally Posted by riste5 View Post
    Moje mišljenje.

CS je odavno propao zbog novog exploita tj steam id changerom. Jedino da bude steam only, ali znamo da i od toga neće biti nećega jer malo ko igra na steamu.
    Ma koliko god ti banovao one koje koriste steam id changer, oni će uvek promeniti steam i ip, i odnovo sve kreće. Ćak i ako im nalog banuju, oni će i dalje moći da se registruju na gatheru ćim promene ip, a banovanje na dinamićnu ip adresu banovaće i nedužni koji koriste taj opseg.

I dobro je to što su uveli cs:go, jer zasad ta igra je dobra, a to koliko dobra (nadam se da neće da bude kao cs 1.6) vreme će pokazati svoje.

AC je dobro što su uveli zbog ćitera. Ne vidim zašto bi to bio problem.
    Nije uveden vec izbacen, jer nema smisla stari klijent bez 1.6, koji moze izazvati VAC ban k'o nista ljudima na CS:GO jer "brlja" po memoriji klijenta, i bilo je pitanje dana kad ce ga VAC detektovati iako nije zlonameran...

Tech Chief Airbrate023's Avatar

Zao mi je sto je propalo, ovde sam od samog pocetka gathera, bilo je uspona, padova, problema, ali sve smo uspeli nekako da sredimo, na vama je bilo samo da igrate, ponudili smo ozbiljne nagrade, igralo se malo i prestalo se igrati iz meni nepoznatog razloga.

1.6 je uklonjen jer je tako vlasnik gathera zahtevao..

Kaplar

Quote Originally Posted by Airbrate023 View Post
    Zao mi je sto je propalo, ovde sam od samog pocetka gathera, bilo je uspona, padova, problema, ali sve smo uspeli nekako da sredimo, na vama je bilo samo da igrate, ponudili smo ozbiljne nagrade, igralo se malo i prestalo se igrati iz meni nepoznatog razloga.

1.6 je uklonjen jer je tako vlasnik gathera zahtevao..
    ocito je vlasnik gathera zelio da sam unisti gather

Moderator

The End..

CyberShark developer

Quote Originally Posted by jadosonako View Post
    ocito je vlasnik gathera zelio da sam unisti gather
    Nije tacno, nego su nonstimeri bili problem (to su i ostali).
    Toliko likova sa steam id changerom nisam video nigde, a kako resenje ne postoji (a nema dovoljno legitimnih igraca da bi se ugasila nonstim podrska), jedina opcija je bila gasenje 1.6 (koji je uveliko propao, i cinjenica je da ga uskoro nece ni biti vise. Dokaz: http://steamcharts.com/top)...
    Sve je jasno kad ga je vecina losijih igara pretekla u broju igraca.

Superko McGhousT's Avatar

Gera da je hteo da se igra sa vama i da vam nikako ne ugodi nebi predao drugim ljudima gather...

CyberShark developer

Quote Originally Posted by McGhousT View Post
    Gera da je hteo da se igra sa vama i da vam nikako ne ugodi nebi predao drugim ljudima gather...
    Gera je bio pametan, na vreme se sklonio od ovakvih kao sto je Bishop...
    Njima nikad covek ne moze ugoditi (a da budem iskren, nama ne pada na pamet ni da pokusavamo).

Potporučnik

VIP GaMeR FoReVeR's Avatar

Quote Originally Posted by b1SHOP View Post
    A debila majko mila :O

Major

Ma nema ništa od ovoga sve dok se ovakvi ljudi kao bishop debilišu ovako. CS:GO Gather bi uspeo kada bi se uradio dobar marketing, ali izgleda da niko nema volju za tim..

Imam par predloga, ali već kako sam pomenuo, verovatno niko nema više volje za tim..
    Name: Aleksić Jovan
    Nickname: Ete[x].
    Playing: Counter-Strike 1.6

CyberShark developer

Zatvaramo ovu pricu, posto nema poente raspravljati se sa bishopom, vidi se da u pitanju samo obican trol (tip ljudi koji najmanje volim i postujem)...