Results 1 to 11 of 11

Thread: PENDING Server kod cybershark.rs

Kaplar

PENDING Server kod cybershark.rs

Ovako platio sam 16.februara.2018 cw server od 12 slotova €3.72 EUR putem paypala.
    Server je i dalje na PENDING-u (vec 4 dan tak pise)
    Danima im pisem na mail oni ne odgovaraju , ljudi sa ts3 koji imaju permisije me salju na forum da se obratim zeN-u..
    Sta reci srednje zalosno.. Mislio sam da su ok ljudi i ozbiljni zato sam i uplatio server a ispalao je sasvim drugacije...

Super Moderator

Re: PENDING Server kod cybershark.rs

Vjerujem da je doslo do neke proceduralne greske i da na kraju neces biti ostecen.
    Proslijedio sam temu administraciji, uskoro ce ti neko dati adekvatan odgovor.

Superko McGhousT's Avatar

Kao i sto sam rekao procedura traje i moras sacekas da se potvrdi paypal uplata. Da si uplatio preko uplatnice odavno bi imao server.

Super Moderator

Zen me obavjestio da je postojao mali problem ali da su serveri podignuti.
    Trebalo bi i da je tvoj server podignut, ukoliko jos uvijek imas problem pisi.
    Tu smo da pomognemo

Kaplar

http://dodaj.rs/images/qlR0P.png
    ovakvo je stganje od 16.02...

Banovan

Pozdrav,
    Zasto lazete momka o proceduralnoj gresci? Znaci to je komunikacija preko api koda i siguran sam da nije bag u vasem sistemu, a u paypal sigurno nije. To je jednostavno ta vasa 'organizovanost' koju pucate ovde ljudima. Nemojte misliti da uzdizem neki drugi hosting ili slicno, ali jednostavno katastrofa ste

Super Moderator

Danas ce neko iz administracije da ti da adekvatan odgovor, nemam pristup podrsci pa da ti kazem konkretno do cega je problem.
    Ovako mozemo samo da nagadjamo.

Fox ovdje se trudimo pomoci. Da je rijec i o laganju ili prikrivanju necega, tema bi vec odavno bila obrisana a korisniku data pomoc preko PM.
    Da li si ti trenutno klijent Cyber Sharka pa iz prve ruke govoris o ovoj usluzi ili si samo dosao da siris negativnu energiju bez trenutno ikakvih konkretnih dokaza o pozitivnom ili negativnom odnosu ovog hostinga prema svojim klijentima ?

Na bilo kom hostingu sa ovih nasih prostora bivse Jugoslavije se svakodnevno desavaju problemi.
    Ono bar po cemu je Cyber Shark uvijek bio poznat, jeste da svaki klijent kome je server bio offline i slicno greskom hostinga, ddosa ili bilo cega drugog je dobio adekvatnu naknadu, gratis duze trajanje servera i slicno.
    Last edited by [email protected]; 21.02.18 at 09:06.

Banovan

Sto se toga tice nisam, ali vidim iz komentara drugih ljudi i priajtelja koji su skoro imali server da je propast teska.
    Kao drugo, to sto vi nagrajujete ljude i jeste problem. Tipa u mom poslu bi to izgledalo ovako. Pao je server, korisnici nemaju pristup sajtu sa odredjenim podaci, ali ja im kazem nista izvinite, bili smo off satima ili ne daj boze danima, ali eto u znak zahvalnosti cu vam produziti clansto za 15-20 dana ili mjesec. Znas sta bi dobio time? Otisli bi svi do jednog. Zapamti ovo sto sam ti rekao, ne mora da bude vezano za hosting, ali shvatices da sam bio u pravu

Retired ::ZeN::'s Avatar

Quote Originally Posted by FoX^ View Post
    Pozdrav,
    Zasto lazete momka o proceduralnoj gresci? Znaci to je komunikacija preko api koda i siguran sam da nije bag u vasem sistemu, a u paypal sigurno nije. To je jednostavno ta vasa 'organizovanost' koju pucate ovde ljudima. Nemojte misliti da uzdizem neki drugi hosting ili slicno, ali jednostavno katastrofa ste
    Ako smo druze katastrofa, sto nam dolazis na forum?

@TEMA;
    Server je podignut, zahtev za dizanje servera je bio proglasen laznim jer nije momak dostavio screenshot uplate.
    No stress. Dobio je par dana duze server.
    Nemanja Velickovic

EX CyberShark.RS Administrator
    Studentski predstavnik u Studentskom parlamentu Ekonomskog fakulteta, Univerziteta u Beogradu
    Clan organizacije ''Grupa za SPEKOF''
    Clan ''Saveza studenata Beograda''
    Trenutno se bavim web designom i social-media marketingom.
    Za vise informacija na [email protected]

Banovan

Zato mili sto sam ja ovde na ovom forumu duze od tebe Ovde sam upoznao par drugova i tu sam vec 9 godinu Pozdrav i uzivaj

Retired ::ZeN::'s Avatar

Quote Originally Posted by FoX^ View Post
    Zato mili sto sam ja ovde na ovom forumu duze od tebe Ovde sam upoznao par drugova i tu sam vec 9 godinu Pozdrav i uzivaj
    Hmm, ne bih bas rekao... Nesu znam od osnivanja CyberSharka
    Da jesi ovde koliko tvrdis bio bi drugacije. Eventualno ako si menjao accountove... Svako omalovazavanje bilo kog na forumu ili samog hostinga moze biti sankcionisano, to stari clanu, trebas da znas.
    Topli savet, ne palamudi puno vec uzivaj
    Nemanja Velickovic

EX CyberShark.RS Administrator
    Studentski predstavnik u Studentskom parlamentu Ekonomskog fakulteta, Univerziteta u Beogradu
    Clan organizacije ''Grupa za SPEKOF''
    Clan ''Saveza studenata Beograda''
    Trenutno se bavim web designom i social-media marketingom.
    Za vise informacija na [email protected]