Results 1 to 5 of 5

Thread: Problem csgo

Potporučnik

Problem csgo

E ljudi, 3 problema imam pa ako zna neko odgovore.. Tokom igre csgo-a nakon npr 15 min. ili 45 min. samo zabode sa radom, zaledi se ekran i moram da rr kompjuter, zasto? Drugo, auto-disconect mi se pojavljuje cesto, jedino dok igram kanter imam problema sa internetom, prekida sa radom, zasto? Trece, opet tokom igre, nisan se sam pomeri u levo ili u desno, zasto? Da li zna neko odgovore na ove probleme?
    Reinstalirao sam csgo, isao u mts da rr portove (ili sta vec, odradili su)..

Kapetan

Re: Problem csgo

Pozz ovako skini program Speccy i prati temperaturu moguce je da ti prilikom dugog rada (opterecenja) zaledi sve..Prvo od toga da krenemo pa cemo dalje

Potporučnik

Quote Originally Posted by dlu View Post
    Pozz ovako skini program Speccy i prati temperaturu moguce je da ti prilikom dugog rada (opterecenja) zaledi sve..Prvo od toga da krenemo pa cemo dalje
    Ovo su rezultati kad igram kanter: http://prntscr.com/im1hsr znaci oko 83, 84 stepeni dodje temperatura, evo dogura do 88.. Kad ne igram kanter onda mi je oko 63..
    Last edited by BaNdaGe3; 02.03.18 at 22:18.

Tech Chief Airbrate023's Avatar

Quote Originally Posted by BaNdaGe3 View Post
    Ovo su rezultati kad igram kanter: http://prntscr.com/im1hsr znaci oko 83, 84 stepeni dodje temperatura, evo dogura do 88.. Kad ne igram kanter onda mi je oko 63..
    Procesor ti ima preveliku temperaturu.
    Promeni pastu na procesoru.

Kapetan

Kao sto sam i predpostavio Procesor ti se puno zagrijava i to ti je razlog stopanja, pokusaj ga ocistiti od prasine mora da se zaprljao...