Results 1 to 3 of 3

Thread: Problem veliki i imali kraja tome vise!!!

Vodnik

Problem veliki i imali kraja tome vise!!!

Vidim svi sute u vezi ovoga ili ne znaju ili se prave da ne znaju prije da je ovo drugo al nebitno. E ovako imam srw kod vas vec nekih mozda 20 dana cw srw. Prvenstveno zbog pinga sam ga kod vas uzeo jer zivim u RS/BiH. Na svim ostalim premium srw imam ping 40 dok na lite imam 45 mislim na *** hosting. Nisam ovde da reklamiram ni *** ni da govorim kako vi lose radite i sta ja znam itd.No da ne pricam o tome. E ovako problem je poceo treci dan kad sam dobio srw poceo je ping skakat sa 10 na 60 ali to je u sekundi desi se i nije bio problem. Moze se igrat itd. Nakon 7-10 dana predvece znaci od 9-10 pa ne znam do kad ujutro jer cim pocne skakat izadjemo odma, skace do 110 pa cak i do 300. Znaci ne moze se igrat. No ujutro sve bude ok i hajd reko nista rijesit ce te, vjerovatno je neko pisao. Pisao sam podrsci 8.3 znaci prije 4 dana kad ce ovo vise prestat i sta je ovo jel neko ddosa masinu ili neko se igra sa masinom ili sta se radi vise, niko nije nista odgovorio. E ovo je prelilo casu. Znaci od prije 2 dana vec uzastopno ping na srw 170 evo sad je 170 ima 3 sata ne pada uopste. E sad me zanima dali se ko bavi ovim problem, posto niko nista ne pise u vezi toga. Nije mi problem sacekat nije mi zao ni para za srw nije u tome problem svedno je cw srw. Ali mi je krivo zasto niko nista ne poduzima povodom ovog problema i zasto niko nije obavjestio korisnike vaseg hostina. Ako moze neki odg ili nesto u vezi ovog problema barem da znamo sta je sa servera. Hvala!

Superko McGhousT's Avatar

Re: Problem veliki i imali kraja tome vise!!!

U zadnje vreme i k*** i CyberShark hosting primaju jake DDOS napade tako da ni k** nije sjajan svi redom se zale da im menjaju ip na svakih 10-tak dana i ne mogu zadrze stalne igrace a ti kukas zbog cw servera. Sve ce bude sredjeno i sigurno vlasnici cybershark hostinga ce ti produze vreme sto si izgubio. Uzivaj druze
    Last edited by McGhousT; 16.03.18 at 18:38.

Owner AkutaSame's Avatar

Re: Problem veliki i imali kraja tome vise!!!

Svakako da ce da bude reseno. Pozdrav