Results 1 to 2 of 2

Thread: Novi bitcoin zarade pogledaj te pa ocijeni te sami! 0.5mBTC imate free od mene!

Banovan

Novi bitcoin zarade pogledaj te pa ocijeni te sami! 0.5mBTC imate free od mene!

Pozdrav, trazim danima nesto sa cime se moze vise dobiti na Majningu i nasao sam nesto veoma ukusno (ne bi rekao da je scam). Takodjer u produzetku provjereno je osim do isplate a i to cu moci za 2 dana tacno vam screen shoot napraviti da se uvjerite i vi sami.
    Princip je kao NICEHASH miner samo za dodatak imate i referall linkove gdje dobijate 10% od dovedene osobe, tako da pomozite meni i ja cu vama.

Last edited by Pubgamingyt; 19.04.18 at 19:51. Reason: za skepticne!

Banovan

Re: Novi bitcoin zarade pogledaj te pa ocijeni te sami! 0.5mBTC imate free od mene!

https://www.scamadviser.com/check-website/computta.com

Lock & warn.

Ja sam te predupredio da prvo proveris sajt pre nego sto postavljas ovde teme ovakve.
    I te aplikacije koje skidas sanse su velike da je u pitanju keylogger ili neki drugi virus.

Budes li produzio sa ovakvim tempom, dobices ban sa foruma zasigurno. Jos jednom cu da ti napomenem da prvo proveris sajt pre nego sto otvaras po 100 tema o vezi bitcoinu.