Results 1 to 10 of 10

Thread: Gametracker Design

Vodnik

Gametracker Design

Pozdrav raja, sinoc sam se malo zabavio sa dizajnom pa sam uradio Dizajn GameTrackera, baziran na GTRS
    Zanima me vase misljenje sta mislite o ovome ?

Tech Support

Re: Gametracker Design

Svakako treba nesto unikatno ovo vec viđeno.
    Ali vidi se da imas smisla ako si kopirao beckground ostalo nisi osim 4og rasporeda trebalo bi da smislis unikatan raspored iskrebo ja ideje nemam ja ideje pretvaram ali to je ono najbitnije ako odradis nesto kvalitetbo i drugacije ja cu verovatno biti raspolozen za kupovinu dizajna jer ce mi biti potreban za svaku strabicu zasebno itd itd pa eto
    Last edited by Negative|ol0$; 18.03.19 at 14:33. Reason: Dodatak mali

Vodnik

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Svakako treba nesto unikatno ovo vec viđeno.
    Ali vidi se da imas smisla ako si kopirao beckground ostalo nisi osim 4og rasporeda trebalo bi da smislis unikatan raspored iskrebo ja ideje nemam ja ideje pretvaram ali to je ono najbitnije ako odradis nesto kvalitetbo i drugacije ja cu verovatno biti raspolozen za kupovinu dizajna jer ce mi biti potreban za svaku strabicu zasebno itd itd pa eto

Hvala, mnogo mi ovo znaci.

Kapetan

lepo nema sta. ali vidjeno sve vec treba malo da mu das smek na neki novi nacin neki redosled da dodas drugaciji. usput teksy na jednom jeziku radi a ne login panel Srb a ostalo Eng i mesano.

Vodnik

Hvala @falcon !

VIP NEON's Avatar

Nije loše, ima lepih delova i lepo je raspoređeno. Ali zato ima dosta ponavljanja nekih delova i sam dizajn nije moderan te bi realizacija tog projekta bila skoro pa nemoguća, odnosno ne bi bila namenjena današnjem tržištu.
    Ukoliko odlučiš da se dalje baviš ovakvim poslom, preporučujem prelazak na moderniji dizajn.

Major

Quote Originally Posted by NEON View Post
    Nije loše, ima lepih delova i lepo je raspoređeno. Ali zato ima dosta ponavljanja nekih delova i sam dizajn nije moderan te bi realizacija tog projekta bila skoro pa nemoguća, odnosno ne bi bila namenjena današnjem tržištu.Ukoliko odlučiš da se dalje baviš ovakvim poslom, preporučujem prelazak na moderniji dizajn.
    Zasto ne bi? Svi mi imamo razlicite ukuse. I ovo je u sustini i dobar dizajn samo kada bi se iskodirao bio bi jos bolji. Pogotovo navigacija i ovi ostali div elemenata. @tema navigacija je losa te bi se mogla promeniti. Drugo sadrzina nije celosna na Engleskom ili Srpskom. Mesas 2 jezika u stranici sto nije dobro. Ili nek ti bude sav sadrzaj na Engleskom ili na Srpskom.

VIP David's Avatar

Po mom ukusu previse nabudzeno izgleda, a to mi se ne svidja,.. odradi neku eleganciju

VIP NEON's Avatar

Zasto ne bi? Svi mi imamo razlicite ukuse. I ovo je u sustini i dobar dizajn samo kada bi se iskodirao bio bi jos bolji. Pogotovo navigacija i ovi ostali div elemenata.
    To što si ti navikao da radiš u prastarom frameworku ne znači da ostali trebaju ići tvojim stopama.
    Svakog možeš pitati i reći će ti isto što i ja - simple i modern je sada glavna stvar.

Ja sam rekao, ukoliko bude želeo da se bavi ovim jer stvarno ima lepih ideja i ima taj smisao za dizajn, onda se treba okrenuti modern frameworkingu.

Vodnik

Svako ima svoje misljenje i ja to postujem, Hvala svima, ni jedan odavde komentar nije lose "naravi" Tako da zahvaljujem ljudi. !