Results 1 to 10 of 10

Thread: gather csgo

Kapetan

gather csgo

Pozz, videh na fejsu da se pominje nesto oko gathera uskoro, pa svratih da vidim o cemu se radi

Kapetan

Re: gather csgo

Quote Originally Posted by manchy View Post
    Pozz, videh na fejsu da se pominje nesto oko gathera uskoro, pa svratih da vidim o cemu se radi
    mislim da nece biti toga.

VIP AkutaSame's Avatar

U planu je za pocetak 1.6
    CyberShark Owner.
    Email: [email protected]

Kapetan

Quote Originally Posted by AkutaSame View Post
    U planu je za pocetak 1.6
    A cek msm ne kapiram ako pokusavate sa 1.6 koja je da kazemo "mrtva" igrica, sto ne bih pokusali sa csgo pa cak i faceit hub neki nesto

no hate 1.6 pozz ����

Tech Support

Quote Originally Posted by manchy View Post
    A cek msm ne kapiram ako pokusavate sa 1.6 koja je da kazemo "mrtva" igrica, sto ne bih pokusali sa csgo pa cak i faceit hub neki nesto

no hate 1.6 pozz ����
    Mislim da mi konkretno ljudi sa balkana nismo u stanju da nesto prosirimo kao sto je face it (cs go gather),generalno moje misljenje je tako da ne raspolazemo dovoljnim brojem ljudi koji bi reklamirali isti... Opet ja mozda i gresim u tom segmentu nisam isao daleko sa razmisljanjem pa samim tim poatoji verovatnoca da gresim u vezi sa ovim gpre navedenim...
    Pored fastcup opcije 1.6 ne mozemo da provucemo a cs go ne mozemo pored face it ,esea i esportala ...

Kapetan

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Mislim da mi konkretno ljudi sa balkana nismo u stanju da nesto prosirimo kao sto je face it (cs go gather),generalno moje misljenje je tako da ne raspolazemo dovoljnim brojem ljudi koji bi reklamirali isti... Opet ja mozda i gresim u tom segmentu nisam isao daleko sa razmisljanjem pa samim tim poatoji verovatnoca da gresim u vezi sa ovim gpre navedenim...
    Pored fastcup opcije 1.6 ne mozemo da provucemo a cs go ne mozemo pored face it ,esea i esportala ...
    salzem se sa csgo-om kasnimo, sad bukvalno ne postoje sanse pored fejsita esea, esportal je swedish kolko znam, al za nas balkance je uvek bilo 1 pravilo, nema nagrade = nema igraca tako je makar bilo na csgo gatheru kad je pocinjao..

Superko McGhousT's Avatar

CSGO bi zaziveo kad bi svakog meseca bile velike nagrade tipa tastature misevi slusalice malo jace nagrade kao procesori itd tad bi gather csgo nonstop pun bio a te nagrade neko treba i da donira ili da se skupe pare pa kupe nagrade a to je mnogo veliko ulaganje. Bez takvih nagrada gather csgo nebi uspeo nikako a i ne moze u startu i jedno i drugo mora da se opet krene od 0 i krene sa cs 1.6 kao i pre sto je pocinjao gather.

Moderator darkiiz's Avatar

Quote Originally Posted by McGhousT View Post
    CSGO bi zaziveo kad bi svakog meseca bile velike nagrade tipa tastature misevi slusalice malo jace nagrade kao procesori itd tad bi gather csgo nonstop pun bio a te nagrade neko treba i da donira ili da se skupe pare pa kupe nagrade a to je mnogo veliko ulaganje. Bez takvih nagrada gather csgo nebi uspeo nikako a i ne moze u startu i jedno i drugo mora da se opet krene od 0 i krene sa cs 1.6 kao i pre sto je pocinjao gather.
    Malo je kasno za toga. I prvenstveno gather je imao 10 puta vise igraca bez ikakvih nagrada i svog sistema nego kopije faceita. Zadnji put kad su bile ogromne nagrade vida PS4,misevi,tastature i slicno,takmicenje trajalo 3mj,nakon 15 dana ljudi prestali da igraju,a za dosta njih nagrade nisu bile bitne.
    https://www.youtube.com/watch?v=hSA5RVSMyaA

https://www.youtube.com/watch?v=pmeRP_siKv8

SK-Gaming

VIP AkutaSame's Avatar

Samo stari original sistem da se vrati i igrači će da dođu
    CyberShark Owner.
    Email: [email protected]

Moderator darkiiz's Avatar

Quote Originally Posted by AkutaSame View Post
    Samo stari original sistem da se vrati i igrači će da dođu