Results 1 to 5 of 5

Thread: Unban

Vodnik

Unban

Captain_Barbosa
    https://www.sendspace.com/file/zk6cd6 demo
    https://imgur.com/a/Vu5Z3c6 ss
    Steam_0:0:837971526

VIP David's Avatar

Re: Unban

prekratak je demo da bi se ustanovilo da li imas cit...tako da cu prepustiti i ostalima da pregledaju pa neka donesu sud, jedna varljiva situacija po meni, zadnja ili predzadnja runda pri zavretku, kada si bio na platou na sajtu A, kreno si da riloudujes u tome su dva igraca sa kratkod dolazila i ti si se sakrio iza kutija,nisi moga da ih cujes, pobio si ih i zadnjeg si overio busenjem kroz zid koji je stojao tacno unakrsno od boost-a. zbog ivice zida nisi mogao nikako da ga vidis cak ni 2mm glave, ali ta situacija ne moze nista da govori jesi koristio sta ili nisi..... po meni kratak demo,treba vise situacija, ono busenje kroz mid u 2,3 situacije je po meni donekle opravdano, tako lepi wallbangovi uz tvoje neiskusno kretanje u igri, opet ponavljam po meni kratak demo, sacekaj drugi sta ce reci

- ja sem se nagledao na hiljade demo-a na gather-u, i video hiljade vrste cheatova, po meni je admin trebao vise da te prati, a ne na osnovu 2,3 situacije da ti zalepi ban i onda mi imamo problem sta cemo sa vama banovanima da radimo
    Last edited by David; 15.04.20 at 18:44.

VIP David's Avatar

Jel neko ima nameru da, da misljenje u vezi ovog dema? Evo ja cu moje misljenje da obrazlozim

- jako kratak demo, ne moze da se utvrdi jel koristio nesto ili nije ( po mom misljenju )
    - busenje kroz mid vrata, preciznost skroz tacna, 2 coveka ..jedan sa leve strane drugi sa desne... one tap precizno savrsena, na kraju busen , ubijen protivnik kroz vrata ( sasvim legitimno sa moje strane )
    - 2 puta skok kada je doticni isao na kratko kako ga protivnik ne bi ubio sa mid-a ( opet legitimno sa moje strane )
    - zadnja runda, dvoje protivnika dolaze sa kratkog, doticni se sakriva iza kutija ,ubija ih, i treceg wallbang-uje unakrsno od ct boost-a , pritom nije mogao da ga vidi od izdignutih ivica.
    - igrac je imao odlicne situacije ali kada analizirate njegovu kretnju u igri rec je o vrlo neiskusnom igracu

- posto ovo nije moj server i ne pitam se previse, da se pitam ja bih ban uklonio zbog nedostatka dokaza

Molim da se drugi admini i administratori pa cak i obicni igraci ukljuce u ovu raspravu da vidimo kolektivno sta cemo sa covekom
    Last edited by David; 16.04.20 at 13:25.

VIP AkutaSame's Avatar

Skini ban slobodno ja nisam za kompom.
    CyberShark Owner.
    Email: mladen@cybershark.rs

VIP David's Avatar

Skinut ti je ban Barbosa, i apelovao bih na admine da ne davaju banove zbog osnovane sumnje od par situacija