Results 1 to 1 of 1

Thread: Steam igre i csgo skinove

Potpukovnik

Steam igre i csgo skinove

STEAM IGRE
    Nacin prodaje je takav sto mozete na store.steampowered.com izabrati bilo koju igru po zelji, uplatite sumu novca koliko igra kosta - 100 RSD, znaci ako je:
    CS 1.6 na steamu 8,19€(960 RSD) vas ce igrica kostati 7,33€(860 RSD), nakon sto uplata legne, i novac bude podignut iz banke/poste, ja vam saljem gift na vasem steam account-u, ne cekate nista, nikakav trejd hold niti nista slicno.

CSGO SKINOVI
    Sto se tice CSGO skinova, to je malo komplikovanije i vremenski duze, nacin kupovanja skinova kod mene je takav sto izaberete skin po zelji na steamcommunity.com/market uplatite novac i nakon podizanja tog novca, ja vam uzimam skin sa marketa i bice u mom inventoriju 7 dana zbog trejd holda koji je valve dodao da kada se skin kupi preko marketa dobije ban na 7 dana za trejdovanje, cim isteknu tih 7 dana, ja vam saljem skin koji ste narucili, ukoliko imate trejd hold na steamu zbog Mobile authenticatora koji traje 15 dana, to ne menja nista, vi cete i nakon tih 15 dana dobiti svoji skin jer ce ostati u mom inventoriju dok vama to ne prodje.

Uplate se vrse samo preko POSTNET-A!

NE IDEM PRVI, KUPAC PRVI UPLACUJE, A ZATIM DOBIJA IGRU/SKIN !

Kontakt PM
    instagram instagram
    steam qashqai
    WhatsApp za broj se javite u DM

Nije nikakva prevara niti nista slicno, ukoliko ne verujete ili niste sigurni niko vas ne prisiljava da poslujete samnom. Hvala na razumevanju.

https://dodaj.rs/image/L1k3sJ
    Ovo je slikano 20/03/2021, stanje na steam walletu, cisto da slika stoji tu kao bar mali dokaz da imam cime da uzimam igre i skinove na marketu.
    Last edited by Slash; 22.03.21 at 07:13.
    Doubt kills more dreams than failure ever will.

QASHQAI (www.steamcommunity.com)